(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie Baristyczne "Zostań Domowym Baristą" | Kurs Online

0.0 0 Opinii

Szkolenie Baristyczne "Zostań Domowym Baristą" | Kurs Online


Realizacja zdalna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

491,99 zł

491,99 zł

O prezencie

Czy nie wyobrażasz sobie dnia, w którym nie pijesz kawy? Może pragniesz nauczyć się przyrządzać doskonałą kawę w zaciszu swojego domu? Teraz możesz odbyć Szkolenie Baristyczne "Zostań Domowym Baristą", zdalnie, z własnego domu! Dzięki szkoleniu poznasz bliżej świat kawy i nauczysz się rozróżniać jej odmiany oraz przyrządzać niezwykłą kawę, korzystając z otrzymanego zestawu. Poznaj świat kawy i odkryj, jak pyszna może być domowa kawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Szkolenie Baristyczne "Zostań Domowym Baristą". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby i odbywa się w fomie online.

Jak będzie przebiegało szkolenie?
Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Pierwsza skupiona jest na ziarnie kawy jako surowcu. Na niej dowiesz się, skąd pochodzi kawa, jaką drogę pokonuje zanim trafi do Twoich rąk oraz dlaczego napar w kubku smakuje wyjątkowo. W kolejnym etapie poznasz budowę i działanie kawowych zaparzaczy, których będziesz używać (wspólnie z instruktorem) do przygotowywania pysznych naparów. Część praktyczna to parzenie 3 kaw z różnych kontynentów - poznasz naturalne różnice w smaku. Następnie użyjesz otrzymanego wcześniej zestawu, dzięki któremu stworzysz niepowtarzalne kawy!

Czy muszę się przygotować przed szkoleniem?
Tak, aby możliwe było rozpoczęcie szkolenie, najpierw musi dotrzeć do Ciebie paczka z różnymi rodzajami kawy i wybrany przez Ciebie zaparzacz.

Czy muszę spełnić jakieś dodatkowe wymogi, aby wziąć udział w szkoleniu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 17 lat.

Szkolenie odbywa się w grupach czy jest indywidualne?
Szkolenie odbywa się indywidualnie.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie potrwa 2 godziny.

Szkolenie Baristyczne "Zostań Domowym Baristą" | Kurs Online to idealny prezent dla każdego kawosza! Podaruj sobie to przeżycie i poznaj bliżej świat kawy. Poszerzysz swoją wiedzę na temat kawy i dowiesz się, w jaki sposób ją parzyć, aby była jeszcze bardziej wyjątkowa w swoim smaku. Odkryj kawę na nowo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja zdalna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 17 lat. Szkolenie odbywa się online i indywidualnie. Przed szkoleniem do osoby obdarowanej zostanie wysłana paczka zawierająca zestaw niezbędny do odbycia szkolenia: 4 saszetki z kawą po 12g, opakowanie kawy 100g potrzebne na szkoleniu, 250g kawy w prezencie do parzenia w domu, zaparzacz French Press lub Dipper — w zależności od wyboru uczestnika.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Around The Coffee

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje