JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Online - Tworzenie Rapu z O.S.T.R.

Kurs Online - Tworzenie Rapu z O.S.T.R.


Dostęp na terenie całego kraju
1 os.

397 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
397 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o wielkiej karierze rapera? Chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Poznaj prawdziwą legendę tego gatunku muzycznego i posłuchaj jego porad! Zapraszamy na kurs online - Tworzenie Rapu z O.S.T.R. Poznaj świat hip-hopu z jego niekwestionowaną ikoną i wirtuozem słowa! Dowiedz się jak pracować nad swoim warsztatem, jak tworzyć dobitne, trafiające do serca, teksty, jak tworzyć beaty oraz jak pokierować swoją karierą. Przełam schematy i poznaj rapową branżę z Adamem Ostrowskim!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu online - Tworzenie Rapu z O.S.T.R., dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Kurs podzielony jest na 20 lekcji tematycznych. Całość potrwa około 4 godziny. Oczywiście otrzymujesz swobodny dostęp do każdej z lekcji.

Czego nauczę się w ramach kursu?
Kurs pozwoli Ci rozwinąć umiejętności rapowe. O.S.T.R. wytłumaczy jak pracować nad własnym warsztatem, na co zwracać uwagę, tworząc teksty, jak tworzyć beaty oraz jak kierować własną karierą.

Tworzenie Rapu z O.S.T.R. sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na urodziny

OSTR - 
czyli Adam Ostrowski, legenda polskiej sceny hip-hopowej. Raper, producent, freestylowiec, kompozytor, inżynier dźwięku. Śmiało można określić go jako człowiek - orkiestra. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, w klasie skrzypiec. Związany sercem i duszą z Łodzią, z której pochodzi. Trudno o bardziej kompetentną osobę do nauki rapowania, niż właśnie "Ostry". Kurs rapu online, właśnie ze zdobywcą wielu prestiżowych nagród, to wspaniała przygoda, świetna zabawa oraz gwarancja zdobycia rzetelnej i praktycznej wiedzy. Poznaj wskazówki Adama i dowiedz się jak rapuje O.S.T.R.! Poznaj również jego historię, inspirację oraz motywację. Szkolenie z rapu z O.S.T.R.? Nie mogłeś trafić lepiej!

Szukasz pomysłu na prezent dla pasjonata rapu? Podaruj bliskiej osobie niesamowitą atrakcję! Wygodny kurs online - Tworzenie Rapu z O.S.T.R. to gwarancja zadowolenia i samorozwoju! Ikona polskiej muzyki doskonale doradzi oraz wytłumaczy na co zwracać szczególną uwagę! Idealny podarunek dla męża lub chłopaka! Świetnie sprawdzi się również jako upominek z okazji imienin lub Świąt Bożego Narodzenia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całego kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kurs obejmuje 20 lekcji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.