JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja w Ciemności VIP | Bydgoszcz

Kolacja w Ciemności VIP | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.

159,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

PRZEDSPRZEDAŻ! Pierwsze realizacje w 2021 roku!

Zawsze dobrze czułeś się w roli krytyka kulinarnego? Chciałbyś wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które pozostanie w Twojej pamięci już na zawsze? Zapraszamy do specjalnie wyciemnionej sali na Kolację w Ciemności w wersji VIP! Unikalne kulinarne wydarzenie zachwyci Cię jakością dań, ich podaniem oraz smakiem. W dotarciu do stolika, pomogą Ci kelnerzy, którzy będą wyposażeni w noktowizory. W jakim stylu będziesz próbował jeść? Sztućcami, rękami czy może w radosnym stylu mieszanym, czyli trochę ręką, trochę sztućcami? Nawet jeżeli na początku będzie szło Ci to lekko niezdarnie...nie przejmuj się, w końcu nikt tego nie widzi!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla jednej osoby, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne, deser, lampka wina oraz zimne napoje.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolika zaprowadzą Cię kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możesz zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godziny.

Czy można dokupić dodatkowy alkohol?
Tak, w restauracji można otworzyć rachunek i złożyć dodatkowe zamówienie

Czy wiesz, że…
Kolacja w Ciemności cieszy się sporą popularnością i do tej pory była dostępna w siedmiu miastach. Właśnie otwiera się w nowej lokalizacji. Bydgoszcz - wyjątkowe kulinarne wydarzenie nadchodzi!

Kolacja w Ciemności VIP sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla singielki, prezent imieninowy

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent z okazji urodzin? Rozglądasz się za niesamowitą rozrywką dla koleżanki lub kolegi? Kolacja w Ciemności w wersji VIP w Bydgoszczy to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu i znakomitą zabawę w wykwintnej restauracji. Voucher na kolację to świetny prezent świąteczny lub urodzinowy! Zamiast rzeczy, podaruj bliskim emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzisz około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w określonych terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie fluorescencyjnych przedmiotów ani elementów garderoby. Prosimy o punktualne przybycie.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.