Jazda Motorowerem Elektrycznym TS | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TS | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jego pojawienie się na rynku na nowo zdefiniowało pojęcie e-mobilności. Skonstruowany i wyprodukowany przez byłych pracowników Hondy, pojawił się na rynku w 2016 roku. O czym mowa? O motorowerze elektrycznym, którego zalety możesz poznać dzięki Jeździe Motorowerem Elektrycznym TS! Jest w 100% elektryczny i zachwyca odważnym i pięknym wyglądem. Wysoka wydajność baterii, uniesiona linia tylnego siedziska oraz dynamiczne światła led sprawiają, że nikt nie ma wątpliwości, że maszyna jest niezwykłą innowacją! Wybierz się na przejażdżkę i przekonaj się jak wygląda jazda tym ekologicznym cudem techniki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TS, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na 60 minut.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motorowerem Elektrycznym TS sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent na urodziny

Szukasz przeżycia, które dostarczy bliskiej Ci osobie dawkę pozytywnych emocji? Podaruj mu wyjątkową Jazdę Motorowerem Elektrycznym TS! Przejażdżka tym eleganckim środkiem transportu to czysta przyjemność, bowiem został on wykonany ze szczególną precyzją. Voucher na jazdę motorowerem to super prezent, wybrany z naszego katalogu marzeń, który sprawdzi się z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Ojca! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.