Jazda Motorowerem Elektrycznym TC | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Technologia zaskakuje nas na każdym kroku. Również ta motoryzacyjna. Poznaj jej połączenie ze stylem retro podczas Jazdy Motorowerem Elektrycznym TC! Precyzyjne wykonanie i zastosowanie najnowszych nowinek technologicznych sprawia, że jazda tym motorowerem to prawdziwa przyjemność, pozwalająca oszczędzać czas w korku i przy parkowaniu. Elektryczny motorower w stylu cafe racer, wyposażony w mocny silnik Boscha, to okazja, aby poznać możliwości ekologicznego środka transportu! Poczuj radość jaką daje jazda tą innowacyjną maszyną!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TC, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na 60 minut.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla ukochanego, prezent na Dzień Chłopaka

Emocjonujące przeżycie dla fana motoryzacji? Marzysz, by zaskoczyć bliską Ci osobę? Podaruj jej Jazdę Motorowerem Elektrycznym TC! Eleganckie wykonanie w stylu retro sprawia, że jest to świetny podarunek z okazji urodzin lub imienin, zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny! Voucher na jazdę pojazdem elektrycznym to świetny pomysł na prezent w Warszawie, Trójmieście lub Katowicach! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.