Jazda Motorowerem Elektrycznym TC - Tydzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC - Tydzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Motorower Elektryczny TC. Najlepiej opisuje go wyraz ‘elegancki’. Zarówno w jeździe, jak i w wyglądzie. Przekonaj się jakie są jego największe zalety podczas Jazdy Motorowerem Elektrycznym TC przez Tydzień! Ten, wykonany w stylu retro, motorower elektryczny posiada bardzo mocny silnik Bosch, który pozwala na szybkie przyspieszanie oraz wytrzymałą baterię. Wyróżnia się również pięknym wykonaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Prowadzi się go bardzo łatwo i przyjemnie. Jest ekologiczny i pozwala oszczędzać czas - omijasz korki i łatwo znajdujesz miejsce do parkowania. Przekonaj się, czym jeszcze wyróżnia się motorower elektryczny TC!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TC, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na tydzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motorowerem Elektrycznym TC przez Tydzień sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla kolegi, prezent na rocznicę

Ciekawe przeżycie, które zaskoczy nawet największego fana motoryzacji? Przy okazji praktyczne rozwiązanie, niosące za sobą wiele korzyści? Jazda Motorowerem Elektrycznym TC przez Tydzień to znakomity pomysł na prezent w Warszawie, Trójmieście lub Katowicach! Świetnie sprawdzi się jako podarunek dla męża lub żony, którzy zaczną dzięki niemu oszczędzać czas! Voucher na jazdę to super prezent, który zadowoli niemal każdego! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 tydzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia. W momencie wypożyczenia pojazdu należy uiścić kaucję w wysokości 500 zł.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.