Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX - Tydzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX - Tydzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szalona przygoda na motorze? Doskonały pomysł! Co sobie pomyślisz, gdy powiemy Ci, że będzie ona...ekologiczna! Zapraszamy na Jazdę Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Tydzień! Elegancki motocykl, o bardzo pojemnej baterii, to świetny wybór na relaksującą przejażdżkę bądź szybkie “załatwianie spraw na mieście”. Jego silnik pozwala na szybkie przyspieszanie, co z kolei powoduje, że korki będą tylko niemiłym wspomnieniem. Podobnie jak wieczne szukanie miejsca do parkowania. Dzięki elektrycznemu motocyklowi, oszczędzasz swój cenny czas. Przekonaj się sam, co jeszcze potrafi ta inteligentna maszyna!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocyklu elektrycznego TC MAX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na tydzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Dzień sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na Dzień Ojca, prezent dla koleżanki

Szukasz ciekawego środka transportu, który pozwoli pozałatwiać Ci wszystkie ważne sprawy w rekordowo szybkim czasie? A może szukasz przeżycia dla fana motoryzacji? W obu przypadkach - Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Tydzień - sprawdzi się znakomicie! Voucher na jazdę motocyklem to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny lub kobiety! Znakomicie sprawdzi się również jako prezent...dla Ciebie! Podaruj sobie lub bliskim niezapomniane i ekologiczne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 tydzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia. W momencie wypożyczenia pojazdu należy uiścić kaucję w wysokości 500 zł.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.