Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX - Dzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX - Dzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz jazdę motorem? Testowanie nowych atrakcji sprawia Ci radość? Poznaj rasowy motocykl...elektryczny! Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Dzień to wspaniała okazja, aby dostrzec jego zalety i przekonać się ile radości daje jazda ekologicznym motorem! Elegancki wygląd, duża moc centralnego silnika, wyjątkowo pojemna bateria i dbałość o najdrobniejszy szczegół - tym wyróżnia się ten motocykl. Dodatkowo jest ekologiczny i pozwala oszczędzać czas. Nie będziesz długo szukał miejsca parkingowego, a korki...zobaczysz tylko w lusterku, gdy zostawisz je daleko w tyle! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocyklu elektrycznego TC MAX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na dzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Dzień sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na urodziny

Szukasz emocjonującego przeżycia, które będzie ciekawym doświadczeniem dla bliskiej Ci osoby? Właśnie takim jest Jazda Motocyklem Elektrycznym TC MAX przez Dzień! Wspaniała przygoda na motorze to świetny pomysł na prezent w Katowicach, Trójmieście i Warszawie! Emocjonująca jazda ekologicznym motorem sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Ojca lub Dnia Chłopaka! Voucher na motocykl to ciekawe wydarzenia, w sam raz dla kobiety lub mężczyzny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 dzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.