Jazda Buggy | Bytom

0.0 0 Opinie

Jazda Buggy | Bytom


Bytom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wypróbuj przejażdżkę Buggy! To gwarancja dużej dawki adrenaliny oraz sporej dawki zabawy! Rozsiądź się wygodnie w fotelu i daj się ponieść najlepszej przygodzie w Twoim życiu. Wspaniałe uczucie wolności i lekkości będzie Ci towarzyszyć w każdej minucie jazdy. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje jazda tym pojazdem i ciesz się terenowym przeżyciem!

Co to jest buggy?
Buggy – typ lekkiego samochodu rekreacyjnego wyposażony w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 40-minutową jazdę buggy na fotelu pasażera.

Czy wiesz, że…
Samochody Buggy zostały zaprojektowane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Obecnie buggy są używane w różnych dyscyplinach sportu - np. w pustynnych wyścigach (typu Dakar) lub wyścigach po torze we wnętrzu budynku. Niektóre modele są zbudowane specjalnie do jazdy po zwykłej drodze.

Przejażdżka Buggy sprawdzi się jako:
prezent dla męża, podarunek dla taty, upominek dla brata

Chcesz podarować niezapomniany prezent dla męża? Szukasz nietuzinkowego podarunku dla taty, który zagwarantuje mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji? Wybierz Przejażdżkę Buggy i ciesz się radością swoich bliskich. Voucher sprawdzi się również jako wyjątkowy upominek dla brata. Podaruj swoim bliskim prawdziwe przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bytom

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 40-minutową jazdę buggy, prowadzonym przez profesjonalnego instruktora, odbywającą się na fotelu pasażera.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Adventure&Adrenaline Factory

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.