Jazda Buggy | Bytom

0.0 0 Opinie

Jazda Buggy | Bytom


Bytom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę? Wypróbuj przejażdżkę Buggy! To gwarancja dużej dawki adrenaliny oraz sporej dawki zabawy! Rozsiądź się wygodnie w fotelu i daj się ponieść najlepszej przygodzie w Twoim życiu. Wspaniałe uczucie wolności i lekkości będzie Ci towarzyszyć w każdej minucie jazdy. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje jazda tym pojazdem i ciesz się terenowym przeżyciem!

Co to jest buggy?
Buggy – typ lekkiego samochodu rekreacyjnego wyposażony w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 40-minutową jazdę buggy na fotelu pasażera.

Czy wiesz, że…
Samochody Buggy zostały zaprojektowane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Obecnie buggy są używane w różnych dyscyplinach sportu - np. w pustynnych wyścigach (typu Dakar) lub wyścigach po torze we wnętrzu budynku. Niektóre modele są zbudowane specjalnie do jazdy po zwykłej drodze.

Przejażdżka Buggy sprawdzi się jako:
prezent dla męża, podarunek dla taty, upominek dla brata

Chcesz podarować niezapomniany prezent dla męża? Szukasz nietuzinkowego podarunku dla taty, który zagwarantuje mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji? Wybierz Przejażdżkę Buggy i ciesz się radością swoich bliskich. Voucher sprawdzi się również jako wyjątkowy upominek dla brata. Podaruj swoim bliskim prawdziwe przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bytom

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 40-minutową jazdę buggy, prowadzonym przez profesjonalnego instruktora, odbywającą się na fotelu pasażera.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Adventure&Adrenaline Factory

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.