Jazda BMW 318is (10 okrążeń)

1 2 3 4 5 (9)
Warszawa
1 os.

184 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś gotowy na szaloną jazdę po torze? Chcesz poczuć się jak zawodowy rajdowiec? Jeżeli lubisz zapach palonej gumy i ryk silnika to musisz spróbować jazdy ponadczasową i sprawdzoną maszyną ze stajni BMW. Podczas jazdy będziesz miał możliwość poczuć to, o czym kiedyś mogłeś tylko pomarzyć. Wciel się w rolę kierowcy rajdowego i pokonaj specjalnie przygotowany dla Ciebie tor na którym będziesz mógł przetestować swoje umiejętności. Czas wcisnąć gaz!

Parametry techniczne:

  • Jazda odbywa się samochodem BMW 318is
  • Pojemność silnika: 1.8
  • Moc silnika: 144 KM
  • Rodzaj napędu: tylny
  • Masa: 1140-1535 kg
  • Prędkość maksymalna: 213 km/h
  • Przyspieszenie 0-100 km/h: 10,2 s

 Jazda BMW 318is (10 okrążeń) to idealny prezent na dzień chłopaka, urodziny lub wieczór kawalerski. Twój chłopak, przyjaciel, bądź po prostu znajomy będzie na pewno bardzo zadowolony możliwością podjęcia takiego wyzwania! 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

10 okrążeń.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Długość toru wynosi ok. 1,1 km. Obdarowany pokona 10 okrążeń po pętli toru pokonując dystans ok. 11 km. W samochodzie oprócz osoby obdarowanej znajduje się instruktor. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Możliwość realizcji w weekendy. Przed realizacją instruktor przedstawi wszystkie wytyczne dotyczące przejazdu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności