Górska Wycieczka na Rowerze Elektrycznym

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Górska Wycieczka na Rowerze Elektrycznym


Małopolskie lub Śląskie (w zależności od wybranej trasy)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Marzysz o ciekawej, górskiej wyprawie? Chciałbyś, żeby była niecodzienna i niepowtarzalna? Zapraszamy na Górską Wycieczkę na Rowerze Elektrycznym! Wsiadaj na elektryczny rower MTB z pełnym zawieszeniem i wraz z przewodnikiem, ruszaj na wspaniałą wyprawę. Trasy zostały specjalnie opracowane, w taki sposób, aby czerpać jak największą radość z jazdy. Po wyprawie otrzymasz pełną fotorelację, która będzie wspaniałą pamiątką tej niezwykłej przygody! Zdobywaj góry na profesjonalnym rowerze elektrycznym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wycieczkę górską na rowerze MTB elektrycznym (e-bike) z pełnym zawieszeniem (full) wraz z pełną opieką przewodnika i fotorelacją na jednej z kilkunastu tras.

Ile czasu potrwa wycieczka?
Przeżycie potrwa około 6-8 godzin. Czas trwania jest zależny od wybranej trasy oraz umiejętności jadących.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, ale tylko w obecności swojego opiekuna prawnego.

Górska Wycieczka na Rowerze Elektrycznym sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na urodziny

Szukasz emocjonującego przeżycia dla ukochanej lub ukochanego? Chciałbyś obdarować czymś wspaniałym miłośnika gór? Górska Wycieczka na Rowerze Elektrycznym to wspaniała przygoda, która dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń! Ten super prezent, wybrany prosto z naszego katalogu marzeń, to wspaniała okazja, aby zwiedzić góry w inny sposób! Będzie wspaniałym podarunkiem z okazji Dnia Chłopaka lub imienin! Zamiast rzeczy, podaruj górskie emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Małopolskie lub Śląskie (w zależności od wybranej trasy)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

6-8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wycieczki o różnym stopniu trudności. Rowery dopasowane do wzrostu, wagi i umiejętności. Wykonawca zapewnia kask i niezbędne szkolenie przed jazdą. Nie ma kryterium wieku. Minimalny wzrost: 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent w obecności opiekuna prawnego. W cenie zawarty jest również transport na lini Kraków - start wycieczki (możliwe zabranie uczestników na linii przejazdu pomiędzy punktami). Na każdej wycieczce zaplanowany jest postój w schronisku na posiłek i odpoczynek.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Enduro Electric

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.