Jazda 4x4 | Kielce

1 2 3 4 5 (0)
Kielce
1-2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy z nas musi codziennie stawiać czoła różnym wyzwaniom. Jeżeli jednak chcesz podjąć prawdziwe wyzwanie, wyruszyć na męską przygodę to Jazda 4x4 powstała z myślą o Tobie! Przygotuj się na zastrzyk adrenaliny, nieustanne manewrowanie sprzęgłem oraz potyczkę z dziką przyrodą, która wcale nie ma zamiaru ustąpić przed samochodem. Sprawdź swoje umiejętności kierowcy w trudnym terenie i przekonaj się na własnej skórze, ile emocji i satysfakcji przyniesie Ci pokonanie trudnego odcinka. Land Rover, Nissan, a może Toyota? Wybierz swój oręż przeciwko bezdrożom i przygotuj się na naprawdę ekstremalną jazdę w terenie. Kto wie, może za kierownicą terenówki odnajdziesz swoją nową pasję? Auto, instruktor i bezkresna przestrzeń czekają na Ciebie.

Prezent obejmuje:

  • Godzinną jazdę jednym z dostępnych samochodów terenowych marki Land Rover, Nissan, Toyota.

Oryginalny prezent na święta, to tylko pozornie prosta sprawa. Do tego zadania potrzebna jest pomysłowość i kreatywność - nikt nie chce dostawać co roku skarpet. Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent! To ciekawy upominek dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Połączenie niespodzianki, radości i trwałych wspomnień to nasza wyjątkowa recepta na pomysłowy prezent pod choinkę! Chcesz wiedzieć więcej? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się jednym z podanych do wyboru samochodów: Land Rover, Nissan, Toyota. W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w realizacji prezentu jako pasażerowie za zgodą opiekuna prawnego.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje