Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Jazda 4x4 | Kielce

(0)
Lokalizacja
Kielce
Uczestnicy
1-2
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Każdy z nas musi codziennie stawiać czoła różnym wyzwaniom. Jeżeli jednak chcesz podjąć prawdziwe wyzwanie, wyruszyć na męską przygodę to Jazda 4x4 powstała z myślą o Tobie! Przygotuj się na zastrzyk adrenaliny, nieustanne manewrowanie sprzęgłem oraz potyczkę z dziką przyrodą, która wcale nie ma zamiaru ustąpić przed samochodem. Sprawdź swoje umiejętności kierowcy w trudnym terenie i przekonaj się na własnej skórze, ile emocji i satysfakcji przyniesie Ci pokonanie trudnego odcinka. Land Rover, Nissan, a może Toyota? Wybierz swój oręż przeciwko bezdrożom i przygotuj się na naprawdę ekstremalną jazdę w terenie. Kto wie, może za kierownicą terenówki odnajdziesz swoją nową pasję? Auto, instruktor i bezkresna przestrzeń czekają na Ciebie.

Prezent obejmuje:

  • Godzinną jazdę jednym z dostępnych samochodów terenowych marki Land Rover, Nissan, Toyota.

Oryginalny prezent na święta, to tylko pozornie prosta sprawa. Do tego zadania potrzebna jest pomysłowość i kreatywność - nikt nie chce dostawać co roku skarpet. Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent! To ciekawy upominek dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Połączenie niespodzianki, radości i trwałych wspomnień to nasza wyjątkowa recepta na pomysłowy prezent pod choinkę! Chcesz wiedzieć więcej? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się jednym z podanych do wyboru samochodów: Land Rover, Nissan, Toyota. W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w realizacji prezentu jako pasażerowie za zgodą opiekuna prawnego.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

EMEVENT

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje