Indywidualna Sesja Coachingowa On-LINE | Warszawa

0.0 0 Opinie

Indywidualna Sesja Coachingowa On-LINE | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz się rozwijać, żeby jak najsprawniej osiągać wyznaczone cele? Praca nad sobą wymaga często niemałej dyscypliny, ale aby mogła być skuteczna musisz wiedzieć, rozwojowi jakich cech należy poświęcić więcej uwagi oraz w jaki sposób kształtować je bardziej efektywnie. Podczas Sesji Coachingowej będziesz ćwiczyć z profesjonalistką od rozwoju osobistego. Zdradzi Ci jak wykorzystać własny potencjał i przekuć ewentualne wady w zalety, które przybliżą Cię do sukcesu. Zobaczysz, że nawet jedna sesja wiele zmieni w Twoim życiu – marzenia i cele przestaną być odległe, a ty nabierzesz entuzjazmu i motywacji do działania. Do dzieła!

Co obejmuje prezent?

90 minutową sesję coachingu.

Czy jest coaching?

Coaching to skuteczna metoda rozwojowa, która pomaga w realizacji celów. Ze względu na wysoką korelację między wynikami w życiu zawodowym i osobistym Trener  popracuje z Tobą na obu płaszczyznach. W zależności od Twoich potrzeb poprowadzi Cię przez ścieżkę zmierzającą do realizacji założeń wypracowanych podczas sesji poprzez uważne słuchanie i zadawanie pytań. W trakcie sesji otrzymasz również inspirację i motywację.

Czy mój Coach ma odpowiednie kwalifikacje?

Tak.Twoim Couchem będzie Anna Cieślikiewicz, która ukończyła wydział psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Ponadto jest absolwentką CoachWise Coaching Essentials – „Coaching Center”, wydziału Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Indywidualna Sesja Coachingowa | Warszawa to praktyczny prezent dla każdego, kto w swoim życiu pragnie osiągnąć wiele i jest zdecydowany pracować nad sobą, aby realizować swoje cele i marzenia. Voucher na ten podarunek jest czymś szczególnym. Być może to właśnie dzięki niemu – umiejętnościom zdobytym podczas sesji – bliska Ci osoba osiągnie zamierzony sukces w życiu, czyli spełnienie i szczęście. Czy można wybrać bardziej wartościowy prezent?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą – 50 zł. Coaching objęty jest zasadą poufności wynikającą z etyki zawodowej prowadzącej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Coach Anna Cieślikiewicz

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.