JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Warszawa

Biznesowa Sesja Fotograficzna | Warszawa


Warszawa
1 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Otwierasz firmę i potrzebujesz doskonałych zdjęć? A może prowadzisz już działalność i uznałeś, że profesjonalne zdjęcia to nieodzowna część biznesu? Profesjonalna Sesja Biznesowa to doskonała okazja, aby zyskać wiarygodność u klientów! W miłej atmosferze, we współpracy z zawodowym fotografem, stworzycie zdjęcia ukazujące profesjonalizm i wzbudzające zaufanie! Sesja obejmuje również matowienie twarzy oraz retusz zdjęć w taki sposób, aby były perfekcyjne! Opowiedz swoją historię zdjęciem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje: profesjonalną sesję fotograficzną, retuszowanie i wysłanie drogą elektroniczną 5 wybranych zdjęć oraz wydruki (w formacie 10x15).

Kiedy otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia otrzymujesz jeszcze tego samego dnia!

Czy wiesz, że…
Dobry fotograf będzie wiedział, jak sprawić, by fotografowane osoby wyglądały jak najlepiej. Dlatego nie ma żadnych powodów do stresu, przecież podczas sesji na bieżąco można oglądać zdjęcia i się konsultować, aby osiągnąć jak najlepsze efekty!

Sesja Biznesowa sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy, a przy okazji praktyczny prezent? Podaruj bliskiej osobie Sesję Biznesową! Doskonale wykonane zdjęcia, które ukazują profesjonalizm to doskonały podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego. Specjalny charakter sesji sprawia, iż jest to świetny upominek urodzinowy lub imieninowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Eleganckie ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby oglądające.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: profesjonalną sesję fotograficzną, retuszowanie i wysłanie drogą elektroniczną 5 wybranych zdjęć oraz wydruki (w formacie 10x15). Ponadto, studio zapewnia kawę i herbatę gratis. Na miejscu realizacji można dokupić większą ilość zdjęć. Wykonawca zapewnia dodatkowe rekwizyty i dekoracje.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.