eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja Luizjana Bydgoszcz

Chcesz zabrać drugą połówkę na niezapomnianą randkę i spróbować oryginalnej kuchni, której nie znajdziecie w wielu miejscach w Polsce? Restauracja Luizjana Bydgoszcz nie dość, że zaspokoi Waszą ciekawość, to na pewno podbije Wasze podniebienia. Jak sama nazwa wskazuje restauracja przywędrowała do Bydgoszczy ze stanu Luizjana, a jej klimat stworzony został w duchu Nowego Orleanu – największego miasta Luizjany. Znajdziecie tu dania kuchni kreolskiej, która czerpie inspiracje z kuchni francuskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych. Specjalnością tego miejsca są sezonowane steki ze szlachetnego mięsa, a tajemnica smakowitych dań kryje się w umiejętnościach wybitnego szefa kuchni, ale i specjalnej kreolskiej przyprawie, będącej kompozycją 10 różnych ziół. Gwarantujemy, że nowoorleański lokal położony w sercu Bydgoszczy zrobi na Was duże wrażenie!
Szukaj po kategorii

Restauracja Luizjana Bydgoszcz

Bydgoszcz to miasto w sercu Kujaw, przepiękna, równinna okolica, a w środku Restauracja Luizjana, mała podróż po świecie na wyciągnięcie ręki. Kuchnia, jaką serwuje Luizjana to ciekawa wyprawa z miłości do jedzenia, aż do Nowego Orleanu. Dzięki temu, miasto położone w delcie Missisipi jest przeniesione choć odrobinę na Kujawy.

Restauracja Luizjana w Bydgoszczy

Oferta kuchni kreolskiej to połączenie kuchni francuskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych- głównie, jeśli chodzi o szlachetne mięso. Smak i zapach sam się broni, a zasługą jest specjalna przyprawa z kuchni kreolskiej stworzona z 10 różnych składników. Menu tej restauracji jest szerokie i bardzo rozbudowane.

Kolacja w Bydgoszczy - Restauracja Luizjana a Nowy Orlean

Historia Nowego Orleanu niewątpliwie łączy się z przepiękną muzyką jazzową oraz jej niesamowitą historią. Wiele lat temu spotkania lokalnych mieszkańców dały zalążek tej kulturze. Nowy Orlean to najstarsze miasto w stanie Luizjana w USA. By tradycji stało się zadość, co roku odbywa się tu jeden z najstarszych na świecie karnawałów- Mardi Gras.