Aura Spokoju

Odkryj spokój ciała i duszy i skorzystaj z oferty ośrodka Aura Spokoju, mieszczącego się na warszawskim Mokotowie. W pełni oddaj się chwili i skup się na tym co Cię otacza – czyli błogim spokoju i przyjemnym, lekkim szumie wody. Podczas Relaksującej Sesji Floatingu będziesz mieć okazję lewitować na wodzie, przez 60 minut, w specjalnej kapsule, unosząc się swobodnie na powierzchni dzięki specjalnym roztworom soli EPSOM. Jeśli lubisz przeżywać nowe doświadczenia w towarzystwie, wybierz opcję Relaksująca Sesja Floatingu dla Dwojga. Podaruj bliskiej Ci osobie ten niesamowity relaks i razem unieście się na wodzie zapominając o otaczającym Was świecie.
Szukaj po kategorii

Aura Spokoju Warszawa: floating

Spraw, by Twoje ciało doznało uczucia pełnego odprężenia i relaksu. Oderwij się od zgiełku miasta i zregeneruj swoje ciało i umysł. Przyjdź do Aury Spokoju i wypróbuj na własnej skórze niesamowitych efektów floatingu. Przekonaj się, jak dryfowanie na wodzie w dźwiękoszczelnej kapsule pozwoli Ci wypocząć i zregenerować siły.

Aura Spokoju: floating w Warszawie

Floating to najskuteczniejsza i najnowocześniejsza forma odpoczynku. Dzięki specjalnemu roztworowi soli uniesiesz się na wodzie, a kabina pozwoli Ci odciąć się od świata zewnętrznego. Sprawdź, jak to jest nie czuć nic. Wyłącz swoje zmysły i zrelaksuj się. Floating pozwoli Ci wyłączyć myślenie i być tu i teraz.

Aura Spokoju, czyli sesja floatingowa w Warszawie

Aura Spokoju korzysta z kabin dwóch producentów z najdłuższym doświadczeniem w budowaniu kabin floatingowym w Polsce. Wybierz się na floating w Warszawie i podaruj sobie Aurę Spokoju!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.