(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Roczna Prenumerata ELLE Decoration

5.0 1 Opinii

Roczna Prenumerata ELLE Decoration


Wysyłka na terenie całej Polski
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

136,00 zł

136,00 zł

O prezencie

Tu przestawić, tu przemalować, a tam udekorować! Jeśli takie chęci często pojawiają się w Twojej głowie, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Roczna prenumerata najbardziej luksusowego magazynu o wnętrzach Elle Decoration pozwoli Ci poznać trendy światowego designu, zaczerpnąć inspiracji z najbardziej kreatywnych pomysłów z całego globu, a także poznać wiele ciekawostek i newsów ze sfery urządzania wnętrz i architektury. Daj się wciągnąć w świat aranżacji!

 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu Elle Decoration.

W jakim odstępie czasowym wychodzą kolejne numery magazynu?
Numery Elle Decoration wydawane są co dwa miesiące.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Roczna Prenumerata ELLE Decoration to może byc doskonały prezent dla żony. A może Twoja mama lub ktoś z bliskich nosi w sobie pasję do designu? Jeśli tak, to na pewno ucieszy ich taki prezent w postaci prenumeraty, którego tematyka obejmuje nie tylko nowości ze świata urządzania wnętrz i architektury, ale także podpowiedzi, co warto wybrać z bogatej oferty dostępnej na rynku aranżacji. Ten magazyn z pewnością przyniesie nowe, comiesięczne porcje niesamowitych inspiracji!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę dwumiesięcznika ELLE Decoration, łącznie 6 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Uczestnicy

1 osoba.

Ważne informacje

Aby zrealizować Voucher, wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje, a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wydawnictwo Burda

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marta

Bardzo mi się podobała Państwa obsługa, z indywidualnym podejściem oraz szeroka możliwość wyboru produktów.

Zobacz inne propozycje