JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Relaks w Strefie Saun w Termach Gorący Potok dla Dwojga | Zakopane (okolice)

Relaks w Strefie Saun w Termach Gorący Potok dla Dwojga | Zakopane (okolice)


Szaflary
2 os.

69,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Przemęczenie, rutyna, stres - to wszystko sprawia, że chodzicie spięci, a Wasze umysły domagają się relaksu. Relaks w Strefie Saun w Termach Gorący Potok dla Dwojga to świetny pomysł na to, by zregenerować siły i oczyścić z toksyn. Sauny od wielu lat są znane ze swoich właściwości, które zapewniają rześkość i poczucie świeżości, a największe efekty będą widoczne, gdy spędzicie tam wieczór. Następny dzień zaczniecie zrelaksowani i pełni energii!

Co otrzymacie w ramach przeżycia?
Przed Wami 90-minutowy pobyt w strefie saun!

Kiedy istnieje możliwość realizacji przeżycia?
Realizacja prezentu możliwa jest przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

Czy wiesz, że...
Sauny nie powinno traktować się jako sposób na odchudzanie? Utrata wagi spowodowana jest odparowywaniem wody w organizmie, którą trzeba jak najszybciej uzupełnić!

Relaks w Strefie Saun w Termach Gorący Potok dla Dwojga | Szaflary | Zakopane sprawdzi się jako prezent na Rocznicę lub prezent na Walentynki. Skorzystajcie z leczniczych właściwości tego miejsca, jednocześnie czerpiąc z tego niesamowitą przyjemność! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szaflary

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jednorazowy bilet wstępu do strefy saun dla dwóch osób. Prezent możliwy do realizacji 7 dni w tygodniu. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia biletu na kąpiel borowinową w kwocie 7 zł./os.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Katarzyna P.

Witam, na swój wymarzony prezent wybrałam 90 minutowy pobyt w saunach dla dwóch osób w Gorących Termach w Szaflarach. Oczywiście sauny i okolica były tylko początkiem do przygody w gorących basenach. Zaczynając od rezerwacji gdy ją dokonałam, otrzymałam termin realizacji za kilka dni. Jednak po konsultacji telefonicznej udało się termin dopasować. Na miejscu oprócz relaksu w saunach, wykupiłam dodatkowo pobyt w basenach i masaże relaksacyjne i tu totalne zdziwienie. Że nie można tego połączyć tylko żeby skorzystać z saun muszę wyjść na zewnątrz, rozliczyć zegarki i dostać te prezentowe. W miesiącu marcu jak cudownie by nie było w gorących basenach i jeszcze milej na masażach temeratura powietrza nie zachęca do biegania w szlafroku, czy bikini po dworze do kas na zewnątrz. Niestety takie tam są procedury co uważam należało by poprawić. Bo wykupując taki pakiet sama plus karnet wyjątkowego prezentu sprawiło że po gorących kąpielach wychłodziłam się w kolejce przy kasach by ponownie pobrać zegarek do saun. Prezent obejmował dwie osoby i we dwie tak samo zmarzłyśmy. Sam pobyt i obsługę ośrodka oceniam bardzo pozytywnie i Dziękuję za miłe przyjęcie, jednak przy kasach brakuje logistyki i pomocnych rozwiązań by uszanować pieniądze i czas wypoczywających. Dlatego zabieram jedną gwiazdkę.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.