Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa dla Dwojga

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
2 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Odwiedź arenę piłkarskich zmagań wielokrotnego Mistrza Polski! Niezależnie od tego, czy mieszkacie w stolicy czy też przyjechaliscie tu na wycieczkę, Stadion Legii Warszawa to jeden z tych obiektów w Polsce, który trzeba zobaczyć. We dwoje będziecie mieli okazję poznać historię Legii i sekrety tego nowoczesnego budynku. Przede wszystkim zajrzycie tam, gdzie nie można wejść podczas meczów oraz bez przewodnika. To pozycja obowiązkowa dla fanów piłki nożnej!

Co obejmuje prezent?

Zwiedzanie strefy sportowej stadionu, trybuny oraz strefy pracy dla dziennikarzy.

Jak przebiega realizacja? 

Po zebraniu się wszystkich uczestników przewodnik rozpoczyna oprowadzanie według ustalonego scenariusza.

Czy wiesz, że...?

Oficjalną maskotką drużyny jest Miś Kazek.

Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanego, prezent dla męża, prezent na Dzień Chłopaka.

Nie masz pomysłu na prezent dla fana piłki nożnej? Legia Warszawa to ulubiony klub bliskiej Ci osoby? Zwiedzanie Stadionu Legii dla Dwojga to pomysłowy upominek na każdą okazję! Stadion Mistrza Polski nie ustępuje w niczym takim strukturom jak Santiago Bernabeum czy Old Trafford. To przeżycie to świetny prezent na urodziny, Mikołajki, Dzień Chłopaka a nawet Walentynki! Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wycieczki odbywają się tylko w dni, kiedy nie są rozgrywane mecze oraz nie odbywają się inne wydarzenia na stadionie, w szczególności imprezy masowe. Prezent jest realizowany w grupach (min. 15 - maks. 40 osób) i obejmuje zwiedzanie strefy sportowej stadionu, trybuny oraz strefy pracy dla dziennikarzy.Opinie (7)

D

Ciekawa wycieczka dla kibiców piłkarskich i nie tylko. Dużo ciekawostek od prowadzącej wycieczkę.

Tomek

Zwiedzanie odbyło się bez problemów. Przewodnik uprzejmy, ciekawie opowiadał.

Dorota

Mąż i synek (11lat) bardzo zadowoleni z wycieczki. Stadion bardziej im przypadł do gustu niż Narodowy. Podobno dzięki przewodnikowi, który ciekawie opowiadał podczas zwiedzania. Moi panowie, pod wrażeniem wycieczki zrobili zakupy w "legijnym"sklepie i wyrobili sobie Karty Kibica Legii. Wieczorem już mieli zarezerwowane bilety na najbliższy mecz:). Serdecznie dziękuję za "Wspaniały Prezent" imieninowy dla syna.

Magdalena

Wszystko sprawnie zorganizowane, przemiły i przezabawny przewodnik, ciekawie opowiadający, możliwość zobaczenia i zrobienia zdjęć miejscom na co dzień nie dostępnym dla zwykłych ludzi. Jestem bardzo zadowolona i chętnie polecam rodzinie i znajomym.

AGATA

SUPER WRAZENIA PO ZWIEDZANIU STADIONU LEGII. OSOBA, KTORA NAS OPOROWADZALA, BYLA ZNANA DLA NAS - KIBICOW - POSTACIA, CO JESZCZE BARDZIEJ SPRAWIAŁO NIESAMOWITE WRAZENIA I WSPOMNIENIA. OGOLNIE JESTEM ZADOWOLONA, ACZKOLWIEK MOGLOBY BYC TO DLUZSZA WYCIESZKA :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.