Rewiowy Wieczór dla Dwojga | Teatr Sabat w Warszawie

1 2 3 4 5 (35)
Warszawa
2 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Secesyjna Warszawa, szalone lata 30-te, świat pełen wytwornej elegancji... barwne i zachwycające stroje sceniczne, pełne ekspresji tancerki... Do tego wspaniałe choreografie, utalentowani muzycy i znani aktorzy czynią to miejsce wyjątkowym. Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca w Warszawie! Teatr Małgorzaty Potockiej w swoim repertuarze posiada spektakle rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe. 

To miejsce szczególne, w którym zobaczycie niezwykłe widowisko, a zwieńczeniem wieczoru będzie dancing. Już na początku wieczoru zostaniesz przywitany lampką szampana, aby umilić Ci pobyt i podkreślić wyjątkowość spektaklu, który na Was czeka!

Wieczór w Teatrze Sabat to świetny pomysł na prezent, idealny na  randkę albo jubileusz. Podaruj sobie lub bliskim czarujący wieczór i wspaniałą zabawę.

Program:
18.30 – Welcome Drink na powitanie
18.35 – Kolacja w formie szwedzkiego bufetu (opcja dodatkowo płatna)
19.30 – Spektakl - akt I
21.00 – Antrakt, podanie deseru (dostępny w opcji z kolacją)
21.15 – Spektakl - akt II
22.35 – Dancing

Zastanawiacie się, jaki prezent dla Pary będzie odpowiedni? Świetnie trafiliście! Rewiowy Wieczór dla Dwojga -Teatr Sabat w Warszawie to idealny sposób na spędzenie czasu we dwoje. Nie zwlekajcie! Sztuka teatralna w prezencie zachwyci Rodziców, Przyjaciół, a także Pracowników! Bilet do teatru ucieszy nie tylko wielbicieli sztuki, lecz także wszystkich tych, którzy chcą przeżyć coś nowego! Pragniecie odczuć radość z przeżycia? Nie zwlekajcie - wieczór w teatrze to świetny prezent dla Pary! Sprawdzi się zarówno na Urodziny, Imieniny, Rocznicę lub Ślub.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

Spektakl wraz z kolacją trwa ok. 3,5 godziny. Kolacja jest opcjonalna - dodatkowo płatna na miejscu.

Informacje dla oglądających

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przed rezerwacją prezentu należy zapoznać się z aktualnym repertuarem na stronie Teatru Sabat: www.teatr-sabat.pl i potwierdzić dostępność miejsc w wybranym terminie. W miesiącach lipiec/sierpień Teatr Sabat jest zamknięty.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności