Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa
1 os.

15 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś wielbicielem piłki nożnej? Legia Warszawa to Twoja ulubiona drużyna? Jeżeli tak to zwiedzanie stadionu tej drużyny powstało właśnie dla Ciebie! Wybierz się na pasjonującą wycieczkę, pełną wrażeń i zobacz, jak prezentuje się stadion Mistrzów! Przekonaj się, jakie to uczucie ujrzeć na własne oczy miejsce, w którym od wielu lat tworzy się legenda. Zwiedzanie Stadionu to nie tylko świetna zabawa, lecz także możliwość zobaczenia tego nowoczesnego obiektu. Daj sobie szansę na poznanie historii tej wspaniałej budowli. Poczuj się, jak prawdziwy zwycięzca. Wyzwól w sobie ciekawość i żądzę wiedzy. Będziesz pod wielkim wrażeniem!

 Co obejmuje prezent?

Zwiedzanie strefy sportowej stadionu, trybuny oraz strefy pracy dla dziennikarzy.  

Jak przebiega realizacja?

Po zebraniu się wszystkich uczestników przewodnik rozpoczyna oprowadzanie według ustalonego scenariusza. 

Czy wiesz, że...

Oficjalną maskotką drużyny jest Miś Kazek. 

Zwiedzanie Stadionu Legii Warszawa sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanego, prezent dla męża, prezent na Dzień Chłopaka.

Szukasz pomysłu na prezent dla fana piłki nożnej - jednym słowem wielbiciela sportu? Zwiedzanie Stadiony Legii Warszawa to świetny podarek dla wszystkich! Zwiedzanie Stadionu Legii to nie tylko świetna rozrywka w Warszawie, lecz także okazja, by zobaczyć ten nowoczesny obiekt podczas wizyty w Warszawie. Ten prezent dla fana Legii zachwyci Męża, Brata, Ojca, a także Przyjaciółkę! Zwiedzając w grupie, zobaczysz wszystkie zakamarki stadionu przy Łazienkowskiej - również te niedostępne podczas meczów. Zachwyć bliskich - podaruj im gift na Urodziny, Imieniny, Święta, a także Rocznicę! Nie zwlekaj - każdy miłośnik piłki nożnej będzie pod wielkim wrażeniem!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina. Realizacja odbywa się w grupach, konkretne terminy można uzyskać podczas rezerwacji u Organizatora.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wycieczki odbywają się tylko w dni, kiedy nie są rozgrywane mecze oraz nie odbywają się inne wydarzenia na stadionie, w szczególności imprezy masowe. Prezent jest realizowany w grupach (min. 20 - maks. 40 osób) i obejmuje zwiedzanie strefy sportowej stadionu, trybuny oraz strefy pracy dla dziennikarzy.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności