Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Shooterclub

Brakuje Ci pomysłu, jak spędzić swój wolny czas i tęsknisz za dobrą zabawą? Odwiedź Shooterclub w Gdańsku, gdzie wcielisz się w znaną postać z gry, filmu bądź bajki i staniesz się zawodowym strzelcem. Sprawdź już dziś swoją precyzję, celność i opanowanie i przekonaj się, jak to jest trzymać w dłoniach łuk, pistolet czy karabin. Gwarantujemy, że spędzisz tu naprawdę niezapomniane chwile. Zapraszamy do Shooterclub na przygodę pełną wrażeń!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Shooterclub, Gdańsk – odkryj łucznictwo!

Shooterclub w Gdańsku to miejsce, gdzie możesz odpocząć, a zarazem spędzić czas w aktywny i ciekawy sposób. Zdobądź się na odwagę i postaw pierwsze kroki w kierunku łucznictwa, strzelectwa, a może obu na raz – wybór należy do Ciebie. Shooterclub od 2022 roku rozwija się każdego dnia i zyskuje coraz to większą popularność. Pewnie się zastanawiasz, co sprawia, że jest to tak wyjątkowy punkt, gdzie warto spędzić wolny czas. Posiadają strzelnicę klasyczną oraz interaktywną, dzięki której poczujesz się jak w ulubionym filmie akcji, grze czy bajce. Dodatkowo są trzy rodzaje tarcz – statyczna, dynamiczna i wyłaniająca się. W Shooterclub, Gdańsk cały czas podczas realizacji prezentu będziesz pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który zdradzi Ci cenne rady, zadba o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Zobacz, jak łatwo spełniać marzenia i odwiedź Shooterclub w Gdańsku!

Shooterclub w Gdańsku – wstrzel się w przygodę!

Strzelanie z łuku brzmi ciekawie, prawda? W Shooterclub w Gdańsku możesz zrealizować Voucher, dzięki któremu spędzisz tam 45 lub 90 minut. Wcielisz się w mężnego Robin Hooda i pod czujnym okiem instruktora, wykonasz swoje pierwsze pociągnięcia za cięciwę i zobaczysz, czy łucznictwo jest tak proste, jakie się wydaje. Jeśli już wcześniej miałaś/eś okazję, by tego spróbować, będzie to świetna okazja, by podszkolić swoje umiejętności! Voucher do Shooterclub to świetny pomysł na prezent niezależnie od wieku. Dobra zabawa czeka zarówno na dziecko, jak i dorosłych. A może strzelanie z klasycznego łuku nie do końca Cię pociąga albo po prostu chcesz spróbować coś innego? W takim razie polecamy Voucher na strzelanie na strzelnicy interaktywnej! Możesz wybierać między trzema wariantami – 160, 220 lub 320 strzałów z różnych broni. To właśnie tutaj rozegrasz też różne scenariusze, poczujesz się, jak prawdziwy kowboj na dzikim zachodzie czy jak Leon Zawodowiec. Wybierz prezent pełen emocji od Shooterclub, Gdańsk!

Czy wiesz, że…

Istnieje zjawisko związane z łucznictwem nazywane “paradoks łucznika”. Chodzi o to, że żeby strzała trafiła prosto do celu, musi być lekko skierowana w przeciwną stronę niż nasza dominująca ręka. Paradoks łucznika został opisany stosunkowo niedawno, ponieważ dopiero w latach 30. XX wieku przez Roberta P. Elmera. Odwiedź Shooterclub, gdzie na własne oczy zobaczysz, jak działa to zjawisko!

Shooterclub – Voucher pełen endorfin!

Pora wyruszyć do świata, gdzie dobra zabawa nigdy się nie kończy i zmierzyć z nowymi wyzwaniami. W Shooterclub spróbujesz swoich sił w łucznictwie bądź strzelectwie interaktywnym. Jest to świetny pomysł na prezent niezależnie od okazji czy tego, w jakim wieku jesteś Ty lub Twoi bliscy! Poczuj się, jak bohater/ka Twojego ulubionego filmu bądź gry i zobaczysz na własne oczy, czy tak łatwo jest trafić do celu. Shooterclub, Gdańsk zaprasza właśnie Ciebie!