JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Whisky w Pigułce dla Dwojga | Warszawa

Whisky w Pigułce dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Rozsmakujcie się w whisky pochodzących z różnych stron świata! Spędźcie miły wieczór w klubie, gdzie będzie czekać  na Was zestaw degustacyjny obejmujący whisky z Irlandii, Szkocji, Japonii, Stanów Zjednoczonych i Indii. Alkohole w degustacji pochodzą z oferty renomowanej firmy, będącej wyłącznym importerem wielu marek whisky. Poznajcie świat naprawdę ekskluzywnych alkoholi!

Jak wygląda realizacja?

Na realizację należy wcześniej umówić się telefonicznie z wykonawcą. W ustalonym wcześniej terminie osoby obdarowane pojawiają się na miejscu, zasiadają przy barze, na którym czeka set degustacyjny obejmujący 5 rodzajów whisky. Następnie ekspert poprowadzi osoby obdarowane poprzez smaki i aromaty poszczególnych trunków. Opuszczając klub osoby otrzymają kupon rabatowy do wykorzystania w sieci Salonów M&P Alkohole i Wina Świata.

Czy wiesz, że...

W trakcie, kiedy whisky leżakuje destylaty stopniowo ulatniają się. Część ta nazywana jest dolą lub podatkiem dla aniołów z ang. Angels’ share.

Whisky w Pigułce dla Dwojga | Warszawa  to wyjątkowy podarunek, który gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich, nie tylko wielbicieli whisky, ale także nowicjuszy, którzy dopiero wkraczają w świat wyborowych trunków.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 rodzajów whisky. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (9)

Wszystkie opinie(9)
Marcin P.

Jestem bardzo zadowolony! Ogromna wiedza Pana Mariusza i sposób prowadzenia prezentacji robi wrażenie. Polecam każdemu! :)

Agnieszka K

Bardzo interesujący pokaz, dużo informacji ciekawie podanych, dobrze spędzony czas. Oryginalny wybór alkoholi do testowania z różnych stron świata.

Boguslaw S.

Degustacja fantastyczna. Nie widzę potrzeby żadnych zmian, bo czasem mogą nie być wcale lepsze. Pozdrawiam.

Krzysztof Berowski

Profesjonalnie, ciekawie, miło. Polecam.

Teresa

Super. Bardzo nam się podobało. Degustacja prowadzona w ciekawy sposób, Duża wiedza Pana Mariusza i świetny kontakt z gośćmi sprawiły że było to bardzo interesujące wydarzenie.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.