JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Whisky w Pigułce dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Whisky w Pigułce dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119 zł

Rozsmakujcie się w whisky pochodzących z różnych stron świata! Spędźcie miły wieczór w klubie, gdzie będzie czekać  na Was zestaw degustacyjny obejmujący whisky z Irlandii, Szkocji, Japonii, Stanów Zjednoczonych i Indii. Alkohole w degustacji pochodzą z oferty renomowanej firmy, będącej wyłącznym importerem wielu marek whisky. Poznajcie świat naprawdę ekskluzywnych alkoholi!

Jak wygląda realizacja?

Na realizację należy wcześniej umówić się telefonicznie z wykonawcą. W ustalonym wcześniej terminie osoby obdarowane pojawiają się na miejscu, zasiadają przy barze, na którym czeka set degustacyjny obejmujący 5 rodzajów whisky. Następnie ekspert poprowadzi osoby obdarowane poprzez smaki i aromaty poszczególnych trunków. Opuszczając klub osoby otrzymają kupon rabatowy do wykorzystania w sieci Salonów M&P Alkohole i Wina Świata.

Czy wiesz, że...

W trakcie, kiedy whisky leżakuje destylaty stopniowo ulatniają się. Część ta nazywana jest dolą lub podatkiem dla aniołów z ang. Angels’ share.

Whisky w Pigułce dla Dwojga sprawdzi się jako:

Prezent dla Dwojga, Prezent dla Pary, Podarunek na Święta, Upominek na Imieniny

Dobrze dobrany prezent dla pary stanowi nie lada wyzwanie! Spraw swoim bliskim upominek, który ich zaskoczy! Whisky w Pigułce dla Dwojga to wyjątkowy podarunek, który gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich, nie tylko wielbicieli whisky, ale także nowicjuszy, którzy dopiero wkraczają w świat wyborowych trunków.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 rodzajów whisky. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (6)

Krzysztof Berowski

Profesjonalnie, ciekawie, miło. Polecam.

Teresa

Super. Bardzo nam się podobało. Degustacja prowadzona w ciekawy sposób, Duża wiedza Pana Mariusza i świetny kontakt z gośćmi sprawiły że było to bardzo interesujące wydarzenie.

Ryszard

Degustacja była bardzo interesująca , prowadzona bardzo sprawnie. Dużo ciekawych informacji zarówno o produkcji ,jak też dotyczących poszczególnych gatunków.

Dariusz

Ciekawa podróż po świecie whisky!

Daniel Kołodziejczyk

Wszystko super. Prowadzący to wspaniały człowiek pełen pasji i w sposób nadzwyczaj interesujący opowiada o świecie whiskey. Całość przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze bez żadnych problemów i w bardzo klimatycznym i pięknie zaaranżowanym lokalu. Wszystko było super.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.