Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Interesują Cię sporty lotnicze? Marzysz o samodzielnym szybowaniu na wysokościach? Wybierz się na niezapomnianą lekcję Samodzielnego Lotu Paralotnią i odkryj nową pasję. Skorzystaj z wiedzy i rad profesjonalnego instruktora, aby później wykorzystać ją w praktyce. Zapoznaj się ze sprzętem, poznaj funkcje wszystkich części paralotni, aby następnie oderwać się od rzeczywistości! Wznoś się i ląduj bezpiecznie, pod bacznym okiem prowadzącego szkolenie. Leć i nie zapomnij zachwycić się widokiem okolicy oglądanej z perspektywy lotu ptaka! To będzie przygoda życia, która na zawsze zostanie w Twojej pamięci.

Szkolenie składa się z części:

  • Teoretycznej,
  • Poglądowej,
  • Praktycznej naziemnej,
  • Wykonania jednego samodzielnego lotu.

Szukasz pomysłu na fajny prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej i nie będzie zalegał na dnie szafy? Wybierz Voucher prezentowy na Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią. To doskonały podarunek dla Taty, Chłopaka, czy koleżanki. Podaruj oryginalny prezent na urodziny, Dzień Ojca, czy na Dzień Mężczyzny. Doskonały pomysł na prezent niespodziankę, dla każdego, niezależnie od wieku.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

Sam lot trwa około 1 - 2 minut.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent dla osób pełnoletnich. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne:
- brak chorób okładu krążenia,
- osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających (osoby, co do których stanu trzeźwości nie można stwierdzić, nie będą dopuszczone do lotu)


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności