Lot Paralotnią dla Dwojga | Mirosławice

0.0 0 Opinie

Lot Paralotnią dla Dwojga | Mirosławice


Mirosławice (okolice Wrocławia)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

664,99 zł

664,99 zł

O prezencie

Jeżeli pragniesz rozpocząć swoją przygodę z lataniem - wystarczy chęć i odwaga! Zabierz ukochaną osobę lub przyjaciela na podniebne przeżycie na paralotni i podziwiajcie przepiękne widoki z niezwykłej perspektywy. Niech wszystkie codzienne zmartwienia zostaną daleko - tam w górze liczy się tylko rześkie powietrze wypełniające płuca i wiatr we włosach. Przyjaźni instruktorzy wprowadzą Was w pasjonujący świat lotnictwa - kto wie, może obudzą w Was nową pasję? Jedno jest pewne - taka przygoda na pewno zostawi miłe wspomnienia na długo. Jeżeli chcecie niebanalnie spędzić weekend, wakacje, czas wolny - Lot Paralotnią jest w zasięgu ręki! 

Realizując prezent:

  • Odbędziecie szkolenie teoretyczne,
  • Wykonacie po jednym locie z instruktorem.

Nie wiesz, jaki prezent będzie najbardziej oryginalny? Pamiętaj, że upominki w formie przeżyć zapewniają niezapomniane wspomnienia na długo. Podaruj Lot Motoparalotnią jako prezent urodzinowy czy świąteczny. Faceci uwielbiają przygodę, dlatego jeżeli potrzebujesz prezentu na Dzień Taty albo Dzień Chłopaka - latanie świetnie się sprawdzi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mirosławice (okolice Wrocławia)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja trwa około 60 minut. Natomiast sam lot trwa około 5 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Realizacja możliwa jest od kwietnia do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana notarialnie potwierdzona pisemna zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich przy realizacji). Maksymalna waga osoby obdarowanej to 110kg. Sprawdzanie wolnych terminów oraz rezerwacje na loty odbywają się poprzez system Wykonawcy, pod adresem: https://paragliding.com.pl/terminarz/tandem/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła latania EXTREME

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Arkadiusz

RE-WE-LA-CJA!!

Izabela

Super było, wrażenia nie do opisania. Najlepiej samemu się przekonać :-) Pozdrawiam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.