Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga | Kasina Wielka

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga | Kasina Wielka


Kasina Wielka
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

768,99 zł

768,99 zł

O prezencie

Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga, Kasina Wielka - AJSP

Uwielbiacie przeżycia, z których możecie korzystać we dwoje? Przeżywanie prawdziwych przygód to coś, co powoduje u Was szybsze bicie serca? Zapraszamy na niepowtarzalny Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga niedaleko Nowego Targu, Nowego Sącza, Tarnowa i Zakopanego! Przeżyjcie romantyczne uniesienie (i to dosłownie) i razem pofruńcie ku obłokom! Podziwiajcie świat unosząc się w powietrzu i bawcie się dobrze podczas tej podniebnej przygody! Beskid Wyspowy czeka na Was! Spełnijcie swoje marzenia o lataniu! Udanej zabawy!

Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga w Kasinie Wielkiej - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Paralotnią. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Loty odbywają się jeden po drugim.

Jak wygląda lot?
Każdy lot odbywa się w tandemie z pilotem.

Ile trwa lot?
Lot będzie trwał od 10 do 20 minut, w zależności od warunków atmosferycznych.

Czy osoba niepełnoletnia może wziąć udział w przeżyciu?
Tak, osoba niepełnoletnia może latać paralotnią, jednakże wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Ponadto waga uczestnika musi mieścić się w przedziale: 35-105 kg.

Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga - Voucher na prezent

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które zaskoczy Twoich znajomych? Lot Widokowy Paralotnią dla Dwojga to okazja, by przeżyć prawdziwą przygodę i spojrzeć na świat z zupełnie innej strony! Będzie to wspaniały prezent, z którego ucieszy się zarówno mama, jak i tata! Okazja, aby podarować nastolatkowi lub nastolatce wspaniałą przygodę, którą jeszcze długo będzie się chwalił!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kasina Wielka

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody. Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia 2 loty paralotnią w tandemie, w towarzystwie instruktora. Loty odbywają się jeden po drugim. Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać podana w momencie rezerwacji. Minimalny wiek uczestnika: 8 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika 35 - 105 kg (w ubraniu). Na miejscu istnieje możliwość wykupienia filmu z lotu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AJSP

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Karolina K.

Organizacja, kontakt i udzielanie wszelkich informacji wzorowe! Wspaniałe przeżycie, piloci konkretni, bardzo uprzejmi sprawili, że loty były niesamowite! Polecamy bardzo! Jeszcze raz dziękuję z tego miejsca dziękuję całej ekipie za profesjonalizm, elastyczność, zrozumienie, wielkie serce, jesteście niesamowici! Na pewno wrócimy :)

Zobacz inne propozycje