Lot Paralotnią dla Dwojga | Bielsko-Biała | Kraków

5.0 3 Opinii

Lot Paralotnią dla Dwojga | Bielsko-Biała | Kraków


Góra Żar, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

578,99 zł

578,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie bujać w obłokach i szukacie nowych wyzwań? Chcecie rozkoszować się wspólnymi chwilami spędzonymi w niecodziennej scenerii? Spełnijcie swoje marzenia za sprawą Lotu Paralotnią dla Dwojga! Dajcie się porwać delikatnym podmuchem powietrza i wyruszcie na przygodę swojego życia. Podziwiajcie urzekający krajobraz z zupełnie innej, niezapomnianej perspektywy, poczujcie romantyczną atmosferę i doznajcie adrenaliny! Odważcie się wspólnie na lot. Jak wiadomo, chwile spędzone razem, smakują lepiej!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Na początek zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu, a pilot zaprezentuje Wam paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania. Następnie polecicie w towarzystwie pilota, który spełnia wszystkie wymagania formalne, uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, jeden po drugim.

Gdzie możemy zrealizować swoje loty?
Do wyboru jest jedna z następujących lokalizacji: Góra Żar, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja.

Czy obdarowani realizują swoje loty jednocześnie?
Nie, loty odbywają się jeden po drugim.

Czy osoby niepełnoletnie mogą przystąpić do lotu?
Tak, ale muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców.

Lot Paralotnią dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla pary, upominek dla rodziców.

Chcesz podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu mieszkania? Nie masz pomysłu na unikatowy prezent dla znajomej pary z okazji ślubu? Mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie? Podaruj swoim bliskim Lot Paralotnią dla Dwojga, a tym samym zachęć ich do zrobienia czegoś szalonego! Z pewnością zaskoczysz swoich bliskich i dostarczysz ogromnej radości oraz adrenaliny, której nie zapomną! Lot Paralotnią dla Dwojga to idealny upominek na urodziny, rocznicę ślubu i Walentynki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar, Góra Javorovy Vrch – Czechy, Góra Stranik – Słowacja

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa od 5 do 20 minut w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się jeden po drugim. Minimalna waga 45 kg, maksymalna 95 kg w sumie z kompletnym ubraniem pasażera. Od osób poniżej 18 roku życia jest wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Big Fly

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Dominika S.

Lot paralotnią był dla mnie i mojego narzeczonego wspaniałym przeżyciem. Ekscytacja i fala radości nie opuszczały nas jeszcze długo po locie. Strach przed tak ekstremalnym czynem ustąpił miejsca euforii dzięki Rafałowi z Big Fly. Niesamowita, przyjacielska atmosfera, która Rafał tworzy od samego poznania, przez lot i traktowanie po wykonaniu lotu, są wręcz rzadko spotykane. Oboje z narzeczonym polecamy lot paralotnia u Ralfa!

Adam i Aneta

Bardzo profesjonalne podejście Pana Rafała - dało się odczuć ze pasjonata z krwi i kości Bardzo stawia na bezpieczeństwo (nam sprawdzał podpięcia w uprzężach trzy razy) Dokładnie i spokojnie omawia procedure startu lotu oraz lądowania Dziewczyna leciała pierwsza później ja , mogliśmy nagrywać lot Lot trwał kilkanaście minut nad Górą Żar Widoczki z góry petardaaaaaa - Polecamy

Krzysztof N.

Instruktor ma świetne, indywidualne podejście, przed startem wszystko tłumaczy. Polecam!

Wojciech C.

Bardzo fajna przygoda,super organizacja.Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.