Lot Motoparalotnią | Warszawa (okolice)

4.4 4 Opinie

Lot Motoparalotnią | Warszawa (okolice)


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda ziemia z lotu ptaka? Chciałeś poczuć tę wolność, oderwać się od ciążących spraw przyziemnych i poszybować wysoko, wysoko? Teraz możesz tego doświadczyć! Odważ się na Lot Motoparalotnią i daj się ponieść emocjom, oczywiście pod czujnym okiem Twojego instruktora! Co więcej, całą podniebną przygodę będziesz mógł uwiecznić za pomocą zabranej przez siebie kamery. To co? Lecimy?

Co obejmuje prezent?
Lot Motoparalotnią dla jednej osoby gwarantujący niezapomniane widoki i emocje oraz dodatkowo możliwość sfilmowania lotu własną kamerką.

Ile trwa realizacja prezentu?
Lot trwa 15 minut.

Czy pogoda może przeszkodzić w realizacji prezentu?
Tak, w takim przypadku należy skontaktować się z wykonawcą i ustalić inny termin realizacji.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot Motoparalotnią

Czy wiesz, że...

Paralotnia jest rodzajem szybowca o miękkim płacie nośnym, czyli miękkopłatem. Pochodzi bezpośrednio od tzw. spadochronów szybujących, od których odróżnia ją jednak dużo większa dokładność i sterowność.

Lot Motoparalotnią | Warszawa sprawdzi się jakoniepowtarzalny prezent dla mężczyzny, który wiecznie chodzi z głową w chmurach? Teraz możesz sprawić, że tam poleci! To idealny prezent dla każdego, kto potrzebuje na chwilę oderwać się od ziemi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

15 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera lot paralotnią z instruktorem, istnieje opcja zabrania ze sobą kamerki w celu uwiecznienia przeżycia na filmie.  Prezent realizowany w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizacje(decyzję podejmuje wykonawca) wówczas obdarowany musi ustalić inny termin. Rezerwacje lotów drogą telefoniczną bezpośrednio u Wykonawcy.  Lot trzeba potwierdzić w dniu rezerwacji ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Prezenty realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz wybrane weekendy (zalecany kontakt z Wykonawcą)


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dynamic Sport

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.4 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marta C.

Super!

Lidia S.

Wspaniałe przeżycie, polecam wszystkim.

Inga Kowalczyk

Bardzo pozytywnie! Instruktor bardzo przyjaźnie nastawiony i widać gołym okiem że robi to z pasji! Sam lot,bajka!

Katarzyna Rostkowska

Świetna obsługa i niezapominane wrażenia

Marek

Absolutna rewelacja, bylem ze swoją dziewczyną , lataliśmy, pełna profeska.Gorąco polecamy!!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.