(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motoparalotnią | Warszawa (okolice)

4.5 8 Opinii

Lot Motoparalotnią | Warszawa (okolice)


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda ziemia z lotu ptaka? Chciałeś poczuć tę wolność, oderwać się od ciążących spraw przyziemnych i poszybować wysoko, wysoko? Teraz możesz tego doświadczyć! Odważ się na Lot Motoparalotnią i daj się ponieść emocjom, oczywiście pod czujnym okiem Twojego instruktora! Co więcej, całą podniebną przygodę będziesz mógł uwiecznić za pomocą zabranej przez siebie kamery. To co? Lecimy?

Co obejmuje prezent?
Lot Motoparalotnią dla jednej osoby gwarantujący niezapomniane widoki i emocje oraz dodatkowo możliwość sfilmowania lotu własną kamerką.

Ile trwa realizacja prezentu?
Lot trwa 15 minut.

Czy pogoda może przeszkodzić w realizacji prezentu?
Tak, w takim przypadku należy skontaktować się z wykonawcą i ustalić inny termin realizacji.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot Motoparalotnią

Czy wiesz, że...

Paralotnia jest rodzajem szybowca o miękkim płacie nośnym, czyli miękkopłatem. Pochodzi bezpośrednio od tzw. spadochronów szybujących, od których odróżnia ją jednak dużo większa dokładność i sterowność.

Lot Motoparalotnią | Warszawa sprawdzi się jakoniepowtarzalny prezent dla mężczyzny, który wiecznie chodzi z głową w chmurach? Teraz możesz sprawić, że tam poleci! To idealny prezent dla każdego, kto potrzebuje na chwilę oderwać się od ziemi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent zawiera lot paralotnią z instruktorem, istnieje opcja zabrania ze sobą kamerki w celu uwiecznienia przeżycia na filmie. Prezent realizowany w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizacje(decyzję podejmuje wykonawca) wówczas obdarowany musi ustalić inny termin. Rezerwacje lotów drogą telefoniczną bezpośrednio u Wykonawcy.  Lot trzeba potwierdzić w dniu rezerwacji ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Prezenty realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz wybrane weekendy (zalecany kontakt z Wykonawcą)


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dynamic Sport

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 8 Opinii

 

Idealny prezent dla tych którzy nie boją sie chorobliwie: wyższych wysokości i bujania w obłokach.

Michał S.

Super przeżycie, bardzo fajne podejście prowadzącego lot, nie było problemów z dodatkowym lotem jednej osoby mimo dość późnej godziny. Polecam

Małgorzata B.

Polecam z całego serca. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Przeżycia super.

Marta C.

Super!

Lidia S.

Wspaniałe przeżycie, polecam wszystkim.

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje