Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Piątkowo | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
2-4 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Macie dość siedzenia przed telewizorem? Marzycie by aktywnie spędzić razem czas świetnie się przy tym bawiąc? Wyskoczcie do parku trampolin! To idealna rozrywka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Oddajcie się skocznemu szaleństwu na trampolinach wykonując salta, fikołki i inne akrobacje. Poprawicie tym swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Spróbujcie również pokonać swoje pociechy w meczu koszykówki na trampolinach! Dacie radę?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilety wstępu do strefy trampolin oraz skarpetki dla 2-4 osób.

Ile trwa jedno wejście?
Czas trwania, to 1 godzina

Jakie są przeciwwskazania?
Nie zalecamy korzystania z tej atrakcji jeżeli ktoś miał poważne urazy kostne/stawowe lub kręgosłupa!

Szalona zabawa w Parku Trampolin Dla Rodziny, to świetna zabawa we wspólnym gronie połączona z aktywnością fizyczną. Uwielbiacie sport i świetną zabawę? Podarujcie sobie wyskokowy trening i spędźcie niezapomniane chwile w parku trampolin. Ten prezent sprawdzi się idealnie jako prezent dla rodziny oraz prezent na Dzień Dziecka, ponieważ sprawi radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.