Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Rataje | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Rataje | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,00 zł

59,00 zł

O prezencie

Szukacie miejsca, w którym spożytkujecie nadmiar energii? Jeśli tak, park trampolin jest miejscem idealnym dla Was! Spróbujcie gry w koszykówkę i podejmijcie próbę zdobycia jak największej ilości punktów! Bądź wykonajcie mnóstwo akrobacji pod czujnym okiem instruktora. Ta świetna zabawa zdecydowanie poprawi Waszą koordynację ruchową i zapewni dawkę śmiechu. Dajcie się ponieść szaleństwu i skorzystajcie z wyskokowego treningu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilety wstępu do strefy trampolin oraz skarpetki dla dwóch osób.

Ile trwa jedno wejście?
Czas trwania, to 1 godzina

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Rataje | Poznań, to prezent idealny dla osób aktywnych, kochających sport oraz świetną zabawę. Poprawicie swoja aktywność fizyczną rewelacyjnie się przy tym bawiąc. Pod czujnym okiem instruktorów sprawdzicie swoje możliwości oraz utrzymacie fit figurę. Podarunek w postaci vouchera sprawdzi się doskonale jako prezent dla nastolatków, dla par, z okazji dnia dziecka.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Parki Trampolin Sp. z O.O.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.