Skok na Bungee dla Dwojga | Zakopane

0.0 0 Opinie

Skok na Bungee dla Dwojga | Zakopane


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wjeżdżając dźwigiem wyżej i wyżej nad miejską panoramę, Wasze ciała ożywią się, a Wasza wyobraźnia zaczyna pracować. Podchodzicie razem do krawędzi, spoglądacie w dół i hop. Tych kilku sekund nie zapomnicie nigdy. Poczujcie razem skok adrenaliny spowodowany szybkością zbliżania się do ziemi Waszych ciał. Takie przeżycie naprawdę potrafi zbliżyć. Zachłyśnijcie się wolnością.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny. Kobiety proszone są o niezakładanie spódnic i sukienek.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Min. waga: 40 kg. Min. wiek: 16 lat (w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemna zgodą). Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie o stanie zdrowia. Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u Wykonawcy. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana (należy zjawić się w godzinach otwarcia bungee). Od maja do października obiekt czynny od wtorku do piątku od 12 do 19, soboty i niedziele od 11 do 19. Listopad i marzec zamknięte. Od grudnia do lutego oraz w kwietniu obiekt czynny wyłącznie w weekendy (w ograniczonych godzinach).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Chorzów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Mateusz Więckowski

Wrażenia ze skoku mega byłem bardzo zadowolony z obsługi i z tego jak mnie motywowali bym skoczył że nie ma czego się bać. Jeśli będę miał okazje być jeszcze raz w Zakopanym na pewno to będzie pierwszy punkt urlopu a co do zmian nie ma co zmieniać obsługa na 6+, super dojazd, wysokość jak dla mnie idealna. Gorąco polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.