Skok na Bungee Plus | Chorzów

0.0 0 Opinii

Skok na Bungee Plus | Chorzów


Chorzów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,00 zł

259,00 zł

O prezencie

Nikt nie wie, gdzie znajduje się granica ludzkiego strachu. Jedni próbują ekstremalnych rzeczy z łatwością, a od innych wymaga to gigantycznego wysiłku… chcesz się spróbować i przeżyć emocjonującą przygodę? Zostaw obawy w domu i wyrusz, by Skoczyć na Bungee Plus w Chorzowie! Czeka Cię 90 metrów absolutnego szaleństwa i przygoda, która zostanie w Twoich wspomnieniach na zawsze. Gdy znajdziesz się na górze, pozostanie Ci zrobić tylko jedno - wykonać mały krok i skoczyć! Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok na Bungee. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik po skoku otrzymuje pamiątkowy certyfikat. Przeżycie może zostać sfilmowane bądź sfotografowane.

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Skok odbywa się z wysokości 90 metrów.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Skok na Bungee Plus | Chorzów sprawdzi się jako prezent na urodziny dla łowcy mocnych wrażeń. Niezapomniane widoki, adrenalina i 90 metrów wysokości - to wszystko sprawia, że przeżycie pozostaje w pamięci na zawsze. Skok na bungee to świetny wybór i łatwy sposób na spełnienie marzeń bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Strój wygodny, dostosowany do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Ważne informacje

Minimalna waga uczestnika: 40 kg. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat (w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemna zgodą). Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Przeżycie zostanie sfilmowane lub sfotografowane (do wyboru). Wykonawca nie prowadzi rezerwacji na godzinę - na miejscu obowiązuje kolejka. Należy potwierdzić godziny otwarcia na dzień przed przybyciem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Chorzów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.