Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok na Bungee dla Dwojga Plus | Chorzów

0.0 0 Opinii

Skok na Bungee dla Dwojga Plus | Chorzów


Chorzów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

559,00 zł

559,00 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie, że wjeżdżacie na ogromną wysokość. Wiatr wieje znacznie mocniej i rozwiewa Wasze włosy. Przed Waszymi oczami roztaczają się bajeczne widoki. Czujecie, że ten moment mógłby trwać wiecznie. Jednak nadchodzi czas, w którym Wasze serca jeszcze bardziej przyspieszają. Stoicie na krawędzi, a pod Waszymi stopami rozciąga się 90-metrowa przepaść. Jesteście gotowi? No to… skaczemy! Zapraszamy na Skok na Bungee dla Dwojga Plus w Chorzowie! Przygotujcie się na ogromną dawkę emocji, którą poczujecie wspólnie - skok odbywa się w tandemie! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok na Bungee. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które skaczą jednocześnie w tandemie. Uczestnicy po skoku otrzymują pamiątkowy certyfikat. Przeżycie może zostać sfilmowane bądź sfotografowane, a uczestnicy otrzymają film bądź zdjęcia.

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Skok odbywa się z wysokości 90 metrów.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Skok na Bungee dla Dwojga Plus | Chorzów będzie doskonałym prezentem dla ukochanego na rocznicę ślubu. Okazja, by wspólnie przeżyć zapierającą dech w piersiach przygodę i podarować sobie potężny zastrzyk adrenaliny. Skok na Bungee to przeżycie, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Strój wygodny, dostosowany do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Ważne informacje

Min. waga uczestnika: 40 kg. Min. wiek uczestnika: 16 lat (w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemną zgodą). Uczestnicy zobowiązani są do podpisania oświadczenia, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala im na wykonanie skoku. Przeżycie zostanie sfilmowane lub sfotografowane (do wyboru). 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Chorzów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje