(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok na Bungee dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinii

Skok na Bungee dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Skok na bungee w tandemie od Bungee Wrocław

Jesteście miłośnikami ekstremalnych wrażeń? A może pragniecie przeżyć wspólnie przygodę życia? Skok na Bungee dla Dwojga to idealna okazja, by wspólnie przełamać lęki, oddać się zdrowej adrenalinie i poczuć wiatr we włosach. Dodatkowo przed skokiem będziecie mieli okazję podziwiać niesamowitą panoramę miasta. Pozwólcie grawitacji wykazać się swoją siłą przyciągania i spędźcie czas w niecodzienny sposób!

Skok na bungee dla dwojga Wrocław - informacje

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 70 metrów dla dwóch osób. Obdarowani skaczą razem.  

Czy istnieje możliwość rejestracji skoku?
Oczywiście, przed realizacją przeżycia istnieje możliwość dokupienia zdjęć i filmowania. Informacje udzielane są na miejscu bezpośrednio u Wykonawcy.

Czy wiesz, że…
Skok na Bungee narodził się na wyspie Pentecost na Pacyfiku, gdzie żył rdzenny mieszkaniec Tamalie wraz ze swoją żoną. Kobieta uciekając od despotycznego męża, wspięła się na drzewo i skoczyła, nie zauważając, że owinęła swoje ciało lianą. Od tamtej pory tubylcy zbudowali wieżę do treningu skoków na bungee, a same skoki stały się tradycją i momentem, w którym chłopiec stawał się mężczyzną.

Skok na bungee dla dwojga - Bungee Wrocław jako prezent

Masz dosyć standardowych i oklepanych prezentów urodzinowych? Porzuć dotychczasowe pomysły i spraw ukochanej osobie Skok na Bungee dla Dwojga. To prezent, obok którego nie da się przejść obojętnie, a każdy z nas zasługuje by przeżyć chwile niezapomnianych wrażeń! Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, warto więc podarować równie bezkonkurencyjny prezent młodej parze.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Paniom odradzamy krótkie sukienki. Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna i obecność podczas skoku. Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Wymagane jest stosowanie się do regulaminu skoków, który każdy z uczestników otrzyma. Minimalna waga uczestnika 40 kg. Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Wrocław

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje