JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok na Bungee dla Dwojga | Wrocław

Skok na Bungee dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.

299,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteście miłośnikami ekstremalnych wrażeń? A może pragniecie przeżyć wspólnie przygodę życia? Skok na Bungee dla Dwojga to idealna okazja, by wspólnie przełamać lęki, oddać się zdrowej adrenalinie i poczuć wiatr we włosach. Dodatkowo przed skokiem będziecie mieli okazję podziwiać niesamowitą panoramę miasta. Pozwólcie grawitacji wykazać się swoją siłą przyciągania i spędźcie czas w niecodzienny sposób!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 70 metrów dla dwóch osób. Obdarowani skaczą razem.  

Czy istnieje możliwość rejestracji skoku?
Oczywiście, przed realizacją przeżycia istnieje możliwość dokupienia zdjęć i filmowania. Informacje udzielane są na miejscu bezpośrednio u Wykonawcy.

Czy wiesz, że…
Skok na Bungee narodził się na wyspie Pentecost na Pacyfiku, gdzie żył rdzenny mieszkaniec Tamalie wraz ze swoją żoną. Kobieta uciekając od despotycznego męża, wspięła się na drzewo i skoczyła, nie zauważając, że owinęła swoje ciało lianą. Od tamtej pory tubylcy zbudowali wieżę do treningu skoków na bungee, a same skoki stały się tradycją i momentem, w którym chłopiec stawał się mężczyzną.

Skok na Bungee sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent dla pary młodej, prezent dla przyjaciela

Masz dosyć standardowych i oklepanych prezentów urodzinowych? Porzuć dotychczasowe pomysły i spraw ukochanej osobie Skok na Bungee dla Dwojga. To prezent, obok którego nie da się przejść obojętnie, a każdy z nas zasługuje by przeżyć chwile niezapomnianych wrażeń! Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, warto więc podarować równie bezkonkurencyjny prezent młodej parze.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Paniom odradzamy krótkie sukienki. Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwujcie sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna i obecność podczas skoku. Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Wymagane jest stosowanie się do regulaminu skoków, który każdy z uczestników otrzyma. Minimalna waga uczestnika 40 kg. Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.