Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok na Bungee dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinii

Skok na Bungee dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Szalona przygoda, dobra zabawa i potężny zastrzyk adrenaliny. A to wszystko we dwoje! Przygotujcie się na spotkanie z nieznanym i pokonajcie własne słabości. Wybierzcie Skok na Bungee dla Dwojga w Poznaniu i przeżyjcie lot z 90-metrowej wysokości! Podziwiajcie Jezioro Maltańskie i rozkoszujcie się niezwykłymi widokami. Zostaniecie zapięci w specjalną uprząż, która pozwoli spełnić Wam marzenia wspólnie! Ta przygoda zostanie w Waszej pamięci na długie lata i sprawi, że zbliżycie się do siebie. I to dosłownie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok na Bungee w Poznaniu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które skaczą wspólnie, w tandemie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie, łącznie z przygotowaniami zajmuje około 20-60 minut.

Jak przygotować się do skoku?
Aby dobrze przygotować się do przeżycia należy zjeść lekki posiłek, ubrać wygodne ubrania sportowe, niskie buty i sprawdzić, czy pogoda pozwala na wykonanie skoku!

Jakie wymagania musimy spełnić, by oddać skok na bungee?
Wasza waga musi mieścić się w przedziale 40-220 kg. Z kolei minimalny wiek uczestnika to 12 lat, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego.

Skok na Bungee dla Dwojga | Poznań to niezapomniany prezent dla pary na rocznicę. Wspólna, niesamowita przygoda, pozwala zbliżyć się do siebie i przeżyć miłosne uniesienie w powietrzu. Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia - swoje lub swoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

20-60 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 12 lat (wymagana obecność opiekuna prawnego). Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale: 40-220 kg. Skoki odbywają się bez wcześniejszej rezerwacji, przed przyjściem na miejsce należy sprawdzić informacje na stronie wykonawcy: https://bungeepoznan.pl/. Osoba Obdarowana musi zabrać ze sobą wydrukowany Voucher, zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić oświadczenie o braku przeciwwskazań do skoku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bungee Poznań

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje