Skok Wahadłowy w Adventure Park | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Skok Wahadłowy w Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

44,99 zł

44,99 zł

O prezencie

Jeżeli szukasz przygody, która dostarczy niezapomnianych emocji, Skok Wahadłowy na pewno przypadnie Ci do gustu! Przypomina bujanie się na gigantycznej huśtawce i umożliwia poczucie przez chwile zaniku grawitacji. Tego się nie da opowiedzieć, to trzeba przeżyć! Ta atrakcja w Gdyni to świetny pomysł na fajne lato! Przełam w sobie opory przed przygodą na wysokości, wejdź na podest umieszczony w koronie potężnej sosny ok. 20 metrów nad ziemią, i znajdź w sobie odwagę, by skoczyć! Dynamiczne liny zapewniają amortyzację i bezpieczeństwo podczas przeżycia. Doładuj się pozytywną energią i poczuj wzrost poziomu adrenaliny.

Prezent obejmuje:

  • Niezbędne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jeden skok wahadłowy na linie.

Szukasz pomysłu na upominek dla przyjaciela, przyjaciółki, rodzeństwa, słowem – bliskiej osoby? Skok Wahadłowy to fajny niedrogi prezent, który zda egzamin na wiele okazji – na urodziny, osiemnastkę czy imieniny. Przygoda ze skakaniem to też świetny pomysł, jak fajnie spędzić czas w wakacje. Podaruj w prezencie spotkanie z przygodą!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Skok wahadłowy z drewnianego podestu, zamocowanego ok. 20 metrów nad ziemią, w koronie potężnej sosny. Elastyczne liny zapewniają amortyzację i bezpieczeństwo podczas skoku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Filip R.

Bardzo fajna sprawa , wszystko w porządku

Ada

Rezerwacja sprawnie zapisana. Skok super, instruktor rozładował stres, dał wskazówki i był bardzo cierpliwy.

Drochlinska W.

Bardzo fajne przeżycie. Obsługa profesjonalna.

Agata

Obsługa - super. Panowie bardzo sympatyczni. Voucher na skok dostałam w prezencie - sama nie zdecydowałabym się na tego typu rozrywkę, bo nie czuję potrzeby podnoszenia sobie adrenaliny w taki sposób - mimo wszystko uważam, że atrakcja jest super, bo skok adrenaliny faktycznie jest, oprawa jest ok, miejsce skoku jest ok - widoki na morze super

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.