Sesja Fotograficzna Rodzinna | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków

449 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spędźcie wspólnie wiele radosnych chwil przed obiektywem aparatu. Wasza radość zostanie uwieczniona na wyjątkowych zdjęciach. Sesja Fotograficzna z najbliższymi to doskonały prezent dla osób dla których rodzina i przyjaciele są najważniejsze w życiu.

Podaruj niezapomniany upominek bliskim. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Sesja Fotograficzna Rodzinna sprawdzi się doskonale jako prezent na walentynki dla żony. Zawsze jest dobra okazja, by obdarować ukochaną - podaruj sesje narzeczonej na urodziny lub na Dzień Kobiet i ciesz się radością z prezentu wspólnie z obdarowaną!


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2-3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może najbliższa rodzina.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Sesja Fotograficzna Rodzinna trwa około 2-3 godziny w studiu lub plenerze. Obdarowani otrzymają około 150 ujęć zdjęciowych z czego 10 poddanych starannej obróbce oraz CD ze wszystkimi fotografiami z sesji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności