eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Pojazd Militarny z Napędem 6x6 - Ural 375 | Borne Sulinowo

0.0 0 Opinii

Poprowadź Pojazd Militarny z Napędem 6x6 - Ural 375 | Borne Sulinowo


Borne Sulinowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Osiem cylindrów, osiem ton oraz zasięg ośmiuset kilometrów - tak w krótkich słowach można opisać legendę radzieckiej myśli wojskowej, ciężarówkę Ural-375. Usiądź za kierownicą tego legendarnego pojazdu i przekonaj się na własnej skórze, jakim niesamowitym sprzętem dysponowała Armia Czerwona! Doświadczony kierowca pokaże Ci w jaki sposób okiełznać tę bestię, a następnie będzie Ci udzielał rad z fotela pasażera. Przekonaj się jak Ural-375 poradzi sobie na specjalnie przygotowanym torze! Poprowadzenie tego pojazdu tylko z pozoru wydaje się dziecinnie łatwe. Zapnij pasy i sprawdź swoje umiejętności kierowcy prowadząc podwozie wyrzutni rakietowej BM-21 Grad. Ciężarówka, instruktor oraz tor czekają na Ciebie! Odważysz się wyruszyć po niebanalne wspomnienia?

Ural 375D to:

  • 8200 kg najlepszej radzieckiej stali,
  • Silnik benzynowy V8,
  • Spalanie 100 litrów na 100 km w terenie!
  • Napęd na wszystkie 6 kół!
  • Legenda wojskowej inżynierii.

Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla fanów militariów? Nie musisz szukać dalej! Poprowadź Pojazd Militarnyę z Napędem 6x6 - Ural 375 to genialny podarunek dla każdego fana motoryzacji oraz wojskowości. To nie tylko niesamowita zabawa, lecz także trwałe wspomnienia! Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla męża, narzeczonego, chłopaka lub taty to nie musisz szukać dalej! Sprawdź nasz katalog marzeń i wybierz super prezent, który najbardziej ucieszy bliską Ci osobę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest cały rok. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat lub 16 lat za zgodą opiekuna prawnego. Jazda trwa 30 minut. Pierwsze 10 minut prowadzi instruktor, kolejne 20 osoba obdarowana. Do realizacji prezentu nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje