JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pojedynek Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer EVO (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pojedynek Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer EVO (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice
1 os.

269 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
269 zł

Mitsubishi Lancer i Subaru Impreza są jak najbardziej ekskluzywna japońska sake - oba ogniste, rozpalają emocje i najlepiej smakują na gorąco. Rozsmakuj się w nich i rozstrzygnij odwieczny pojedynek dwóch motoryzacyjnych rywali z Kraju Kwitnącej Wiśni. W trakcie jazdy każdym z aut w pełni docenisz zaczepny ryk turbodoładowanych silników o mocy 400 i 300 KM. Przeżyj najbardziej rozpędzone minuty w swoim życiu, dociśnij pedał gazu i poczuj zastrzyk adrenaliny. Zdecyduj, który z nich - Mitsubishi czy Subaru - ma w sobie więcej japońskiej precyzji i sportowego pazura. Emocje będą Ci towarzyszyć jeszcze długo po tym, jak opuścisz tor! Jesteś gotowy rozstrzygnąć odwieczny konflikt tytanów?

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Pojedynek Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer EVO  sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent na Święta.

Pojedynek Subaru Impreza STI vs Mitsubishi Lancer EVO to oryginalny prezent dla chłopaka, męża albo ojca. Zresztą, tak naprawdę każdy ucieszy się z dodatkowej dawki adrenaliny. A może to, czego szukasz, to prezent pod choinkę? Szansa na porównanie tych dwóch wyjątkowych aut da wiele radości każdemu fanowi motoryzacji. Jazda autami rajdowymi tej klasy to także świetny prezent na urodziny - wyjątkowy sposób na rozpoczęcie następnego roku swojego życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru, po jednym każdym z aut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. BLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1884
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Tomasz K.

Wyjątkowo świetnie zorganizowana impreza. Bardzo dobra i przyjazna obsługa. Przemyślane i rozsądne doradztwo. Instruktorzy, piloci o wysokich kwalifikacjach i bardzo pomocni podczas realizacji przejazdów. Możliwość merytorycznej rozmowy o imprezie, pojazdach, możliwościach i przeżyciach. Miło spędzony dzień. Niestety zbyt krótki, a chciałoby się przeżyć te chwile jeszcze długo.

Damian Jagsch

Witam mega prezent przeżycia z jazdy super.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.