(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową GSP-55

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową GSP-55


Borne Sulinowo
20 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Gąsienicowa Amfibia GSP-55 różni się od innych konstrukcji tego typu. Została zaprojektowana z myślą o przewozie czołgów i innych pojazdów gąsienicowych. W przypadku bardzo dużych maszyn, łączona ze sobą dwa promy gąsienicowe, co pozwalało na transport nawet największych czołgów. W czasach pokoju GSP-55 świetnie sprawdza się jako łódź widokowa! Jej konstrukcja pozwala na sprawne przeprowadzenie ekspedycji wodno-lądowej. Najpierw wejdziecie na pokład amfibii i zobaczycie jak wygląda jej wodowanie. Następnie przeżyjecie rejs niepowtarzalną maszyną oraz zobaczycie, w jaki sposób z powrotem wdrapuje się na ląd. Piękne jezioro Pile, doświadczona załoga oraz niebywała amfibia gąsienicowa GSP-5 czekają na Was! Tę przygodę zapamiętacie do końca życia.

Amfibia GSP-55 to:

  • Silnik o mocy 240 KM
  • Zasięg 500 km
  • Prędkość maksymalna na lądzie 40 km/h
  • Prędkość maksymalna na wodzie 10,6 km/h
  • Spalanie: około 150 L/100 Kilometrów

Chcesz znaleźć świetny prezent dla każdego, kto lubi dobrą zabawę na świeżym powietrzu? Nie musisz szukać dalej! Pływanie Wojskową Amfibią Gąsienicową GSP-55 to niebanalny prezent dla mężczyzn lub kobiet, które uwielbiają sprzęt wojskowy i militarny. To niesamowite przeżycie, które zapada w pamięć na bardzo długo i uszczęśliwia wszystkich uczestników. To świetny prezent dla całej rodziny i na każdą okazję! Szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów? Zobacz nasz katalog marzeń, sprawdź nasze cudowne prezenty i ciesz się chwilą!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

20 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Prezent realizowany w grupie 20 osób. Pojazd wjeżdża do wody już z pasażerami na pokładzie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje