Masaż Relaksacyjny Pleców | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (4)
Bydgoszcz
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wyczekujesz w życiu chwili spokoju i odprężenia? Teraz możesz odpocząć podczas Masażu Relaksacyjnego Pleców! Specjalista zadba o to, aby usunąć z Twojego ciała napięcie nerwowo-mięśniowe oraz dopilnuje byś zrelaksował się psychicznie. Uspokoisz swoją duszę i ciało, zapominając o całym świecie. W stylowym wnętrzu i przy dźwiękach spokojnej muzyki odpłyniesz w błogi świat marzeń. Pozwól zająć się sobą przez 30 minut i poczuj się cudownie. Jedyne, o co musisz zadbać, to stawienie się na miejscu o ustalonej godzinie. Będzie to na pewno przeżycie, które będziesz chciał powtórzyć i którego nie zapomnisz przez długi czas.

Potrzebujesz kupić prezent dla ukochanej osoby? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Koniec z lataniem po sklepach, teraz możesz kupić upominek jest u nas. Kup przeżycie i spraw przyjemność najbliższym i sobie. Kupując voucher na prezent, dajesz bliskim niezapomniane wrażenia i to w dobrej cenie! Ten oryginalny prezent sprawdzi się na każdą okazję.


Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności