Masaż Klasyczny | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

90 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Różni ludzie mają różne potrzeby. Niektórzy pragną dodatkowej dawki energii, aby z łatwością sprostać codziennym wyzwaniom, inni zaś chcą nieco zwolnić tempo. Dla obu tych grup doskonałym rozwiązaniem będzie Masaż Klasyczny. Gdy spokojnie położysz się na leżance z łatwością nabierzesz dystansu do otaczającego Cię świata, a dłonie masażysty ustabilizują Twoją energię na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Trzecią opcją jest masaż przeciwbólowy, który pozwoli Ci cieszyć się fizycznym komfortem. Te trzy podtypy masażu łączy jedno: każdy z nich jest świetną okazją, by odpocząć i zadbać o dobre samopoczucie. Te 30 minut to okres, podczas którego odwrócisz swoją uwagę od codziennych spraw i skoncentrujesz się na przepływających przez Twój umysł myślach.


Prezent obejmuje:

  • 30 minut masażu klasycznego: relaksacyjnego, przeciwbólowego lub pobudzającego.


Masaż Klasyczny to niebanalny prezent na urodziny lub imieniny. Jeżeli zastanawiasz się, co podarować na Walentynki, znalazłeś właśnie nietuzinkowy upominek. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to coś, z czego ucieszy się prawie każdy, reszta zaś może skorzystać z odmiany pobudzającej lub przeciwbólowej. Voucher prezentowy na masaż ma tę zaletę, że można zrealizować go wtedy, gdy chwila relaksu będzie najbardziej potrzebna. Jest to więc praktyczny prezent.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż klasyczny relaksacyjny. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności