(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Motolotnią | Radom

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Motolotnią | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Chcesz odbyć wyjątkowy spacer po przestworzach? Lot motolotnią gwarantuje doznania zupełnie nieporównywalne z tymi, jakie daje latanie samolotem. Tutaj naprawdę będziesz czuć, że znajdujesz się w powietrzu, a od ogromnych przestrzeni nie będzie Cię dzieliła ściana kokpitu. Ustal z instruktorem, czy wolisz spokojny przelot z możliwością podziwiania widoków, czy może przygodę obfitującą w imponujące manewry, które dostarczą Ci ogromnej ilości ekstremalnych emocji. Leć po wyjątkowe przeżycia!

Co obejmuje prezent?

20- minutowy lot motolotnią z doświadczonym instruktorem oraz szkolenie przed lotem.

Jak wygląda lot?

Program lotu jest dostosowany do uczestnika. Czasami jest to spokojny lot widokowy, a czasami wykonywane są „ostrzejsze manewry” z dużymi przeciążeniami. Wszystko da się ustalić podczas lotu (motolotnia jest wyposażona w system komunikacji pasażer-pilot).

Czy podczas lotu można mieć swój aparat?

O chęci zabrania ze sobą aparatu, należy poinformować swojego pilota. Aparat musi być dobrze przymocowany do ręki. Pamiętaj, że pilot – ze względów bezpieczeństwa – może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Czy wiesz, że...

Za pioniera pierwszych lotów na maszynach podobnych do lotni uważa się Polaka Jana Wnęka.

Lot Widokowy Motolotnią | Radom  to prezent marzeń dla wielu osób. Niezwykłe prezenty to takie, które pamiętamy przez długie lata po tym, jak je otrzymaliśmy. Tego typu podarunki przytrafiają się niezwykle rzadko, czasem tylko raz w życiu. Jeżeli uważasz, że zwykły upominek to za mało i pragniesz podarować coś naprawdę wyjątkowego, zastanów się jakie marzenie ma dana osoba, a potem postaraj się je spełnić. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Załóż strój, który zasłoni wszystkie części ciała z wyjątkiem głowy oraz wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa 20 minut + około 20 minut przeszkolenia przed lotem

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga pasażera to 100 kg, wiek – 16 lat, w przypadku osób nieletnich jest wymagana (pisemna!) zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky-life Konrad Ziębakowski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje