(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Motolotnią Plus | Giżycko

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Motolotnią Plus | Giżycko


Giżycko (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Mazury to miejsce, które wielu osobom przywodzi na myśl cudowne wspomnienia. Teraz masz okazję spojrzeć na Krainę Tysięcy Jezior z zupełnie innej perspektywy. Przekonaj się jak wygląda świat widziany z motolotni! Delektuj się niepowtarzalnym widokiem i zobacz słynne jeziora w nowej odsłonie. Aby zatrzymać wspomnienia na dłużej, możesz wykonywać zdjęcia krajobrazu. Uchwyć piękno jednego z najbardziej malowniczych regionów Polski! Poczuj pęd powietrza na skórze i odczuj niesamowite poczucie wolności, które może zapewnić jedynie lot w przestworzach. Nic nie będzie Cię dzielić od nieba - tutaj nie ma zbędnych szyb... Jest tylko motolotnia, pilot i przepiękne widoki. Przygoda nad jeziorami czeka!

Prezent obejmuje:

  • Lot widokowy motolotnią,
  • Robienie fotografii krajobrazowej,
  • Możliwość wykonania zdjęć lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły.

Wymarzony prezent powinien zaskakiwać, sprawiać radość i zostawać w pamięci na długo. Lot Usługowy Motolotnią Plus spełnia wszystkie te warunki. Sprawdź ile radości może zapewnić tak ciekawy prezent! To świetny podarunek dla każdego, kto chce oderwać się od Ziemi i pobujać z głową w chmurach. To również niebanalny prezent na urodziny, imieniny i Boże Narodzenie. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Aparat fotograficzny udostępnia wykonawca. Możliwość wykonania zdjęć lub filmu własnym sprzętem. Aparat lub kamera muszą być koniecznie zabezpieczone paskiem, tak aby nie wypadły. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa z sezonie letnim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnie Mazury

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Bożenna D.

Lot jak i obsługa nic do zarzucenia, pełen profesjonalizm. Wszystko w jak najlepszym porządku. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Zobacz inne propozycje