Lot Paralotnią z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Paralotnią z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Borowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zawsze zazdrościłeś ptakom możliwości latania? Chciałbyś poczuć nieskrępowaną niczym wolność? Skorzystaj z Lotu Paralotnią z Filmowaniem! Wznieś się w przestworza i podziwiaj świat z nowej, zupełnie innej perspektywy! Odfruń wysoko od codziennych problemów i spełnij swoje marzenia o lataniu! Start odbywa się z powierzchni ziemi, paralotnia za pomocą wyciągarki wznosi się na wysokość od 500 do 800 m, po czym pilot wyczepia linę holującą i rozpoczyna lot swobodny! Niezapomniane emocje gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot paralotnią z filmowaniem, dla jednej osoby. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych: kartą pamięci Micro SD 16 GB

Ile czasu trwa taki lot?
Lot uzależniony jest od panujących warunków i trwa od 6 do 20 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 14 lat, jednakże od osób niepełnoletnich jest wymagana obecność lub pisemna zgoda prawnego opiekuna.

Lot Paralotnią z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla żony, prezent imieninowy.

Szukasz inspiracji, aby obdarować bliską Ci osobę niezapomnianym przeżyciem? Lot Paralotnią z Filmowaniem to doskonała okazja na wspaniałą, podniebną przygodę! Idealny pomysł na prezent dla niego lub dla niej! Doskonale sprawdzi się jako podarunek urodzinowy lub imieninowy! Świetny upominek na Dzień Ojca bądź Dzień Chłopaka!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Czas spędzony w powietrzu jest uzależniony od panujących warunków i trwa od 6 do 20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas lotu. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 35 - 90 kg. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych na kartę pamięci.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Feel&Fly

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.