Lot Paralotnią z Akrobacjami i Filmowaniem | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Paralotnią z Akrobacjami i Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Borowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Leciałeś już kiedyś paralotnią i chciałbyś spróbować czegoś nowego? A może od razu wiesz, że potrzebujesz czegoś “ekstra”? Zapraszamy na Lot Paralotnią z Akrobacjami i Filmowaniem! Poczuj się jak na zawodach lotniczych i zobacz jak niesamowite “sztuczki” można wykonywać paralotnią! Niezapomniane wrażenia, których miłe wspomnienie będzie Ci towarzyszyć już na zawsze! Wszystko zostanie dokładnie sfilmowane, a po wylądowaniu otrzymasz film, który będziesz mógł dołączyć do swojej kolekcji! Uwaga! Atrakcja tylko dla odważnych!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot paralotnią z akrobacjami oraz filmowaniem, dla jednej osoby. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych: kartą pamięci Micro SD 16 GB

Na jakiej wysokości rozpoczyna się lot swobodny?
Start odbywa się z ziemi. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości (500-800 m) rozpoczyna się lot swobodny.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat, jednakże od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda bądź obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Lot Paralotnią z Akrobacjami i Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent urodzinowy.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla niej lub dla niego? Lot Paralotnią z Akrobacjami i Filmowaniem to niezapomniane przeżycie, które dostarczy mnóstwo emocji! Idealnie sprawdzi się jako upominek urodzinowy lub imieninowy! Świetna forma zabawy to fantastyczny podarunek na Dzień Ojca lub Dzień Dziecka!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Uzależniony jest od panujących warunków atmosferycznych. Im lepsze akrobacje tym większe opadanie i krótszy czas lotu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas lotu. Min. wiek 16 lat. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 40 - 90 kg. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Feel&Fly

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.