JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Paralotnią | Poznań (okolice)

Lot Paralotnią | Poznań (okolice)


Leszno
1 os.

174,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
174,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz przeżyć prawdziwą, podniebną przygodę? Kochasz adrenalinę, potężne emocje i widok ziemi z lotu ptaka? Lot Paralotnią to coś dla Ciebie! Już po krótkim szkoleniu, będziesz mógł wznieść się w przestworza i poczuć prawdziwą wolność. To niebywałe doświadczenie z całą pewnością dostarczy Ci niesamowitych wspomnień. Może nawet odnajdziesz swoją nową pasję? Doskonała zabawa i niecodzienne widoki są na wyciągnięcie dłoni! Sprawdź, jak wygląda ziemia z odległości kilkudziesięciu metrów, a także jakie wrażenia zapewnia lot spadochronem szybującym! Świetna rozrywka i ekscytujące wspomnienia gwarantowane. Paralotnia czeka już tylko na Ciebie. Odważysz się podbić przestworza? Podejmij wyzwanie!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Przejdziesz szkolenie teoretyczne, następnie odbędzie się lot paralotnią, którą steruje wykwalifikowany pilot. Podczas lotu będziesz mieć możliwość podziwiania zachwycających widoków z niecodziennej perspektywy.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Nie masz pomysłu na prezent dla Mężczyzny, Chłopka, Dziewczyny lub Żony?

Lot Paralotnią to idealny prezent dla Sportowca. Miłośnicy adrenaliny z pewnością będą zachwyceni. Ten ekstremalny lot nad miastem to nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Latanie nad miastem zapewni każdemu wiele emocji. Podaruj przeżycie jako prezent Ukochanemu, Tacie lub Mężowi i zobacz radość swoich bliskich. Paralotnia w prezencie sprawdzi się zarówno na 30, 40, a nawet 50 urodziny! To także wspaniały podarunek na Urodziny, Imieniny oraz Rocznicę. Zamień marzenia na wspomnienia! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Ze względu na to, że loty uzależnione są od warunków atmosferycznych (m.in. silny wiatr) każdą potwierdzoną rezerwację, należy dodatkowo potwierdzić na dwa dni przed umówionym terminem realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (15)

Wszystkie opinie(15)
1 2 3 4 5
Marcin Popielas

Mega przeżycie, polecam !!!!!

Marta

Lot paralotnią bardzo mi się podobał - piękne widoki, swobodna atmosfera na płycie lotniska.

Żaneta Mazurkiewicz-Kleszcz

Bardzo dobry kontakt z organizatorem, rewelacyjny prezent, polecam każdemu.

Dagmara Jaskowiak

Bardzo mi się podobało. Wrażenia niezapomniane. Same widoki zachęcają. Profesjonalna obsługa. Polecam!

Robert Szymendera

Skok ze stadionu super. Na lot paralotnią trochę się naczekałem, bo warunki pogodowe są bardzo ważne..ale w końcu się udało :) SUPER

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.