Lot Motoparalotnią z Filmowaniem | Kielce (okolice)

1 rok ważności
0.0 0 Opinie

Lot Motoparalotnią z Filmowaniem | Kielce (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwielbiasz szalone przygody? Chciałbyś przeżyć coś naprawdę niezwykłego? Zapraszamy na Lot Motoparalotnią z Filmowaniem! Wznieś się w powietrze niczym ptak i poczuj nieograniczoną wolność podczas tych wyjątkowych, podniebnych wojaży! Popatrz na świat z zupełnie innej strony i dosłownie nabierz dystansu do przyziemnych spraw! Całe przeżycie zostanie dokładnie sfilmowane z dwóch kamer i zostanie Twoją pamiątką już na zawsze! Emocje gwarantowane!

Czy wiesz że?
Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą korzystać z oferty. Posiadamy doświadczenie w obsłudze osób niepełnosprawnych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

10-15 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

1 osoba.

Ważne informacje

5 minut przeszkolenia lotniczego. Filmowanie odbywa się z dwóch kamer. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, osoby poniżej 18. roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie oraz podpisanie regulaminu i oświadczenia przez uczestnika/członka załogi na miejscu, przed lotem. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.