Kurs Sushi dla Dwojga | Bydgoszcz

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kurs Sushi dla Dwojga | Bydgoszcz


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiacie gotować i chcecie wspólnie zdobyć nowe umiejętności kulinarne? To przenieście się do świata Kraju Kwitnącej Wiśni z naszym Kursem Sushi dla Dwojga i poznajcie specyfikę przyrządzania najpopularniejszego, japońskiego przysmaku! Czy wiecie, że w języku japońskim słowo sushi nie oznacza wcale "surowej ryby" tylko "kwaśny ryż"? Odkryjcie jeszcze wiele innych ciekawostek o słynnym daniu w przyjaznej atmosferze i doborowym towarzystwie. Profesjonalny kucharz pokaże Wam, jak przygotować potrawę w taki sposób, by wydobyć z niej głębie smaku! Dajcie się wspólnie pochłonąć kulinarnym doznaniom!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Przygotujcie się na 3-4 godzinny kurs warsztatowy, podczas którego nauczycie się przyrządzać smaczne sushi, a nabyte umiejętności wykorzystacie w przyszłości.

Jaki jest program kursu?

Kurs składa się z przygotowania zalewy oraz gotowania ryżu, urabiania wasabi, smażenia tamago i gotowania krewetek, pokazu obróbki łososia norweskiego, krojenia i siekania warzyw oraz nauki różnych form sushi: nigiri, hosomaki, futomaki i inne.

Czy wiesz, że...

sushi nie pochodzi z Japonii! Nare-zushi, czyli fermentowana ryba zawinięta w ryżu z octem, która była inspiracją dla współczesnego sushi, powstała w okolicach rzeki Mekong. Stamtąd trafiła do Chin, a następnie do Japonii, gdzie ewoluowała przez lata.

Kurs Sushi dla Dwojga | Bydgoszcz sprawdzi się jako upominek dla pary. Podaruj im Kurs Sushi dla Dwojga i pozwól swoim bliskim rozwinąć skrzydła w zakresie orientalnej kuchni! Taki podarunek dostarczy im nie tylko radości, ale również praktycznej, kulinarnej wiedzy. To idealnym upominek dla miłośników jedzenia, a zwłaszcza smakoszy zagranicznych specjałów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3-4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Terminy kursów dostępne sa na stronie Wykonawcy. Kurs składa się z przygotowania zalewy oraz gotowania ryżu, urabiania wasabi, smażenia tamago i gotowania krewetek, pokazu obróbki łososia norweskiego, krojenia i siekania warzyw oraz nauki różnych form sushi: nigiri, hosomaki, futomaki i inne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Papryka

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.