JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kolacja dla Dwojga z Sommelierem | Katowice

Kolacja dla Dwojga z Sommelierem | Katowice


Katowice
2 os.

449 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
449 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Romantyczna kolacja nie może istnieć bez nastrojowej muzyki, świec oraz odpowiednio dobranego wina. Wiecie w jaki sposób podkreślić smak potrawy szlachetnym trunkiem? Teraz możecie się tego dowiedzieć! Delektujcie się ciepłym posiłkiem i winem dobranym przez profesjonalnego sommeliera. W międzyczasie zawodowiec opowie Wam o sposobach produkcji i klasyfikacji wina, a także o sposobach jego degustacji. Spróbujecie też kilku różnych win dobranych do Waszych preferencji i przekonajcie się, jaką rozkoszą dla podniebienia jest dobry trunek podkreślony odpowiednio dobranym serem. Zostawcie za sobą troski dnia codziennego i cieszcie się smakiem czerwonego lub białego wina. Teraz ten trunek nie będzie miał przed Wami żadnych tajemnic. Kto wie, może to dopiero początek Waszej przygody z profesjonalną degustacją?

Prezent obejmuje:
  • Degustację 5 rodzajów wina, dobranych do preferencji osób obdarowanych,
  • Profesjonalny wykład prowadzony przez zawodowego sommeliera dotyczący sztuki wytwarzania wina, klasyfikacji oraz doboru trunku do potraw,
  • Przystawki w formie deski serów i białego pieczywa,
  • Ciepłe danie dobrane do wybranych win.

Jeżeli chcesz znaleźć romantyczny prezent dla pary, to jesteś we właściwym miejscu! Ekskluzywna Kolacja dla Dwojga z Sommelierem to idealny wybór. Podaruj ten oryginalny prezent dla dwóch osób, które kochają wino i dobre jedzenie. To przeżycie to genialny prezent na każdą okazję. Potrzebny Ci jest prezent na rocznicę, walentynki lub ślub? Ten podarunek dla dwojga to strzał w dziesiątkę. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: degustację 5 różnych gatunków wina, deskę serów, pieczywo, wodę, ciepły posiłek.  Prezentacja win prowadzona będzie przez profesjonalnego sommeliera, który opowie o zasadach degustacji win, dobierania ich do potraw, produkcji, klasyfikacji oraz odpowie na wszelkie pytania z tego zakresu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Joanna

Polecam! Klimatyczna winarnia, przemiły i posiadający dużą wiedzę - prowadzący. Dobrze spędzony czas i przede wszystkim - znakomite wina :)

Kajetan Wojtala

Z prezentu skorzystali moi rodzice. Ich reakcja zaraz po wyjściu z lokalu była bardzo pozytywna. Ciekawe informacje i opowieści sommeliera, świetny nastrój, miły właściciel - Grek, przepyszne wino i wyśmienite jedzenie. Twarze rodziców pełne uśmiechu i rumieńców. Dzięki za pomoc w organizacji miłego wyjścia dla nich z okazji rocznicy ślubu. W imieniu obdarowanych oraz swoim serdecznie polecam winiarnię Burgundia :-).

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.